İskender Paydaş Konseri

10 Ocak 2012
1.179 kez görüntülendi

İskender Paydaş Konseri – Beyoğlu Hayal Kahvesi – Bilet Fiyatı – 11 Ocak 2012 

Tartışılmaz ülkemizin en iyi bestecilerinden biri olan İskender Paydaş Zamansız Şarkıları ile Beyoğlu Hayal Kahvesinde  İskender Paydaş Konseri ne zaman? İskender Paydaş Konseri nerede ve bilet fiyatları ne kadar? İskender Paydaş Konserinin mekanı neresi? konser hakkındaki bütün sorularınızın cevabı, Beyoğlu Hayal Kahvesi ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında yer almaktadır.

“Zamansız Şarkılar”; sanatçının, müzik yolculuğuna başladığı yıllardan bu yana besteci ve aranjör olarak imza attığı “Bu Aşk Fazla Sana”, “Batsın Bu Dünya”, “Kar Beyaz”, “Tavla” gibi en bilindik şarkıları alışılan formlarının dışında yeniden aranje ederek geleceğin sound’unu yakaladığı bir albüm. Batı sound’unun içine yerleştirdiği doğu öğelerinin dengesindeki uyum ile son yılların en dikkat çekici çalışması olan ‘’Zamansız Şarkılar’’ ünlü müzisyenin dillerden düşmeyen şarkılarının yanı sıra; “Dr.” “Yeni Aşk” ve “Nasıl Yani” gibi  yepyeni hitlere uzanan etkili repertuardan oluşuyor.

DMC etiketiyle piyasaya çıkan  albümün çıkış parçası ve ilk video klip çalışması “Sensiz Olmaz ki!” yayına girdiği günden bu yana video klibi ile de büyük ses getirdi. Parçayı albümde Mustafa Ceceli seslendirdi.

Teoman; son şarkısı ile Zamansız Şarkılar’da…
Albümde, İskender Paydaş’a müziği bırakmadan önceki son kaydı ile yer alan Teoman’ın yanı sıra, Kenan Doğulu, Mirkelam, Atiye, Mustafa Ceceli, Özgün gibi isimler de sesleriyle eşlik ettiler.

Kerim Tekin “Kar Beyaz”ın yeni düzenlemesi ile tekrar aramızda
Zamansız Şarkılar albümü için daha önce aranje ettiği  Kerim Tekin’in “Kar Beyaz’’ parçasını yeniden düzenleyen Paydaş; genç yaşında vefat eden sanatçının sesi ile İrem Candar’ı birleştirerek etkileyici bir düete de imza atmış.

İskender Paydaş Konseri’nin Bilet Fiyatları;

1. Kategori – 23.50 TL

Biletleri Buradan online olarak biletix internet adresinden temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler.

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
-Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Beyoğlu Hayal Kahvesi  Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

İskender Paydaş Konseri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber diyor ki:

    biletler yukarıda linki bulunan biletix’de satılmaktadır.

  2. RA YAPIM diyor ki:

    İskender Beyle dizi müzikleri hakkında görüşmek hem de konsere katılmak kendisinin eşsiz müziğini dinlemek istiyoruz. İki bilet ayırabilir misiniz

Yorum Yaz

Yandex.Metrica