Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

İş Sanat Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

23 Mart 2013
879 kez görüntülendi

İş Sanat Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

İş Sanat Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı 4. Levent semtinde bulunan İş Sanat Kültür Merkezi mekanına nasıl gidilirİş Sanat Kültür Merkezi hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız İş Sanat Kültür Merkezi veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

İş Sanat Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

Mekan Hakkında Bilgiler:

Kuruluşundan bu yana toplumsal sorumluluklarını ön planda tutan İş Bankası, müzik ve sahne sanatları alanındaki faaliyetlerini 2000 yılından bu yana İş Sanat çatısı altında gerçekleştiriyor. Yoğun gündemi ile İstanbullu sanatseverlerin buluşma noktası olan İş Sanat, açıldığı tarihten itibaren konuk ettiği dünyaca ünlü sanatçı ve topluluklarla Türkiye’nin en prestijli kültür ve sanat merkezleri arasında gösteriliyor. Yo-Yo Ma’dan Valery Gergiev’e, Londra Filarmoni’den BBC Senfoni Orkestrası’na Gidon Kremer’den Dianne Reeves’e, Vladimir Ashkenazy’den Dave Brubeck’e, Yuri Temirkanov’dan Ivo Pogorelich’e, Cesaria Evora’dan Branford Marsalis’e, Wayne Shorter’dan, Paquito D’Rivera’e, Hank Jones’tan Sonny Rollins ve Bobby Mc Ferrin’e dünyaca ünlü birçok sanatçı İş Sanat sahnelerinin konukları arasında yer almış durumda.

İş Sanat Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

İş Kuleleri’nde bulunan ve 2000 yılının Ağustos ayında Kraliyet Filarmoni Orkestrası’nın konseriyle açılışı yapılan İş Sanat Salonu’nun etkinlikleri geçtiğimiz 12 sezonda 480.000 kişiyi aşkın seyirci tarafından izlendi. İş Sanat’ta yer alan 800 kişilik İstanbul Salonu’nda klasik müzik, caz, yerli ve dünya müziğinden seçkin örneklerin yanı sıra dans gösterileri, şiir dinletileri ve çocuk gösterileri de gerçekleştiriliyor.

İş Sanat, dünyaca tanınan yıldızları Türk izleyicisine sunmanın yanında, Türk sanatçılarla uluslararası ustaları bir araya getiren özgün projeler geliştirilmesi; Türk bestecilerin eserlerinin seslendirilmesi ve genç yeteneklere konser fırsatlarının sağlanması gibi toplumsal yönü öne çıkan bir programcılık ve yönetim yaklaşımına sahip bulunuyor.

İş Sanat Kültür Merkezi Ulaşım;

İş Kuleleri, Zincirlikuyu’dan Maslak yönüne giderken Levent’ten sonra gelir. Metrocity’ye 600 metre uzaklıktadır. Maslak istikametine giden her toplu taşıma aracı ile Plazalar durağında inerek mekana ulaşabilirsiniz. Taksim – 4. Levent Metro hattı ile Levent’te inip yürüyebilirsiniz. Özel araçla gelecekseniz, Büyükdere Caddesi’nden Gültepe sapağına girdikten sonra solu takip ederek kulelere ulaşabilirsiniz.


Daha Büyük Görüntüle

İş Sanat Kültür Merkezi
İş Kuleleri 34330
Levent / İSTANBUL
Tel: 0212 316 10 83

İş Sanat Kültür Merkezi Otopark Bilgileri;

Konser biletini gösteren izleyicilerimiz, saat 18:30’dan itibaren otoparktan ücretsiz yararlanabilirler.

İş Sanat Kültür Merkezi Servis Saatleri Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica