Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

İphone 5 Müzik Yükleme

2 Kasım 2012
8.625 kez görüntülendi

iPhone 5 Müzik Yükleme – iPhone 5 e Film ve Müzik Nasıl Yüklenir

İphone 5 tüm yenilikleri ile satışa çıktı kullanmaya başladınız fakat iphone 5 e müzik, film ve resim yükleme nasıl yapılır bilmiyorsunuz. O zaman doğru yere geldiniz İphone 5 e nasıl resim, film, video ve müzik yüklenir iPhone 5 e müzik atma konusunu sade bir dille anlatmaya çalıştık.

iPhone 5

iTunes ile iphone 5 e müzik yüklemek için iPhone 5 müzik yüklemek bildiğimiz yöntemlerden biraz farklıdır. Bu işlemi yapabilmeniz için bilgisayarınızda iTunes programı yüklü olmalıdır. iTunes programını buradan indirebilirsiniz.

İphone 5 Müzik Yükleme İşlem Basamakları;

 1. iTunes programını bilgisayarınıza kurun
 2. iTunes programını çalıştırın.
 3. iPhone’ u bilgisayarınıza bağlayın. (versiyon yükseltme önerisini reddedin)
 4. iTunes programında sol üst bölümde bulunan butonlardan
  File / New Playlist butonuna tıklayınız.
  Böyleyece Playlist bölümüne yeni bir sekme eklemiş olursunuz. (Untitled Playlist adında. Dilersiniz oluşturduğunuz listenin adını değiştirebilirsiniz.)
 5. Bilgisayarınızda, müziklerin kayıtlı olduğu yeri açın. iPhone’a yüklemek istediğiniz müzikleri seçip oluşturduğunuz Playlist ‘in içine atın.
 6. iTunes programının üst orta bölümünde bulunan Music butonuna basın
 7. Sync music sekmesini işaretleyin. Selected Playlists sekmesini işaretleyin. Oluşturduğunuz Untitled Playlist sekmesini işaretleyin.
 8. iTunes Programının sağ alt bölümöünde bulunan Apply butonuna basınız.
 9. Ortada açılan uyarı için Erase and Sync butonuna basın
 10. Sağ alt bölümde bulunan Sync butonuna basın.

iphone 5 muzik yukleme görsel dosyası

Seçtiğiniz müzikleri iphone 5 e aktarmış oldunuz.

İphone 5 Film Yükleme Anlatım

İlk olarak iTunes’u indirip kurun ve çalıştırın.Arkadaşlar öncelikle iphone’a film atmabilmemiz için film formatının MP4 olması gerekir, Normal filmi nasıl mp4 yapacağım derseniz total converter gibi medya dosyalarını birbirine çeviren programlar kullanabilirsiniz. Altyazıda eklemek istiyorum derseniz Converter programından convert edeceğiniz filmin bulunduğu klasöre altyazıyıda atın.Daha sonra programdan gösterin genelde otomatik olarak görür ama değişik program kullanlar olabilir.
Bunları yaptıkdan sonra sadece yapmanız gereken iTunes’u açıp filmi içine sürüklemeniz sonra Sync tuşuna basmanız.Sync Yapmadan önce “Automatically sync when this iphone is connected” Seçeneğinin tikli olmasına dikkat edin ve sürükleyip bırakıp üst satırdaki sync tuşuna basın. Hepsi bu kadar.

Bunları Yapabilmeniz için iTunes Bilgisayarınızda yüklü olmalıdır.

itunes indir :  http://www.apple.com/itunes/

Müzik içinde aynısı yapacaksınız.

Tek farkı müziğin mp3 olması gerekmektedir sürükleyip bırakacaksınız.

iTunes ile iphone 5 e müzik yüklemek flash anlatım için link: BURAYA TIKLA 

Sayfanın Konuları: iphone 5 e müzik atma – iphone 5 e müzik yükleme – iphone 5 muzik indirme – iphone 5 müzik yükleme – müzik yüklemek nasıl – şarkı yükleme – melodi yükleme – mp3, mp4 yükleme – iTunes ile müzik yükleme – Pc den, Bilgisayardan yükleme

DMCA.com

Yorumlar

 1. ali diyor ki:

  benim indirdiğim türkçe itunes

 2. sygn diyor ki:

  itunes indirmekiçin verdiğiniz linki actım sımdı ama dunde aynı yerden ındırmıstım.kackere ındırdım ugrasıp hep hata verıyor yuklerken ancak bı sekılde yuklemeyı bıtırıyor.sonra acmak ıcın tıkladıgımda programı hata verıyor ve kesınlıkle acılmıyor.daha programı acamıyorum kı bıde mp3 transfer etmesı olayı var.bukadar kasıntılık nedır anlamıyorum.telefonu kullanan benım dosyayı tutup surukledıgım zaman atcak arkadas okadar para verıyoruz netıce de boyle seymı olur ya.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica