Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

iPhone 5 Başlıca Sorunları ve Arızaları Neler ?

25 Eylül 2013
530 kez görüntülendi

İphone 5 Başlıca Sorunları ve Arızaları Neler ?  

sözleşmeli iphone 5 fiyatı

Apple firmasının son göz bebeği olan ve oldukça ilgi gören İphone 5 akıllı cep telefonunda sorunlar kullandıkça artıyor. Ziyaretçilerimiz tarafından sorulan ve cevap bekleyen başlıca İphone 5 sorunlarını ve arızalarını bu telefonu almış veya almayı düşünen siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Aşağıda 10 maddelik liste halinde bulunan arızalarla sizde karşılaştıysanız ve her han gibi bir  çözüm öneriniz varsa yorum bölümümüzden bizlerle ve sayfamızı ziyaret edenlerle paylaşabilirsiniz.

1- Şarj kablosunun bağlı bulunduğu sokete sıkıca oturması ve soketi çıkartırken kablonun kopması…
2- Piyasada bulunan bazı iPhone 5 lerin etrafında yer alan metal kasaya el ile temas edildiğinde sinyal gücünün azalması…
3- Titreşim motorunun küçük olması sebebi ile az titremesi…
4- Bazı kullanıcılarda telefon ile görüşme yaparken kulaklıktan yayılan sesin boş bir odada konuşur gibi yankılanması…
5- Diğer bir tespit edilen arıza ise İOS maps’ın sorunlu olması…
6- Kameranın kötü olması nedeniyle çekilen fotoğrafların pembeleşmesi…
7- Nano sim kart teknolojisinin kullanılmasından dolayı çoğu ülkelerde sim kartı tanımaması…
8- Telefon sallandığında İphone 5’in içinden değişik farklı seslerin gelmesi bazı videolar ile ispatlandı…
9- Wifi sorunları iPhone 4 ve 4s lerde İOS 6 da bu problemler bulunuyordu ve halen bu hataların İphone 5 te bulunması…
10- Ekrandaki ışık sızıntılarının olması ve ekranın parlak bir beyazlık (florasan ışıklarında olduğı gibi) bazı kullanıcılarda ise sarımtırak bir ışık yansımasının olduğu..

iPhone 5 arızaları,kısıtlanmış erişim değiştirildi,orjinal iphone sarj aleti kac dakikada,iphone 5 te mesaj geliyor göstermiyor,iphone 5 tuş sesi kapatma arızası,iphone 5 üst tuş garanti,iphone 5 video kayit ses sorunu,iphone 5 vifi sorunun nasıl çözerim,iphone 5 wifi ve bulutut acmiyor,iphone 5 yurtdışı servis yok,iphone 5de yeni batareya,ıphone 5deki interneti wifiye çevirmek,iphone 5 in kutusundan sim kırma aleti çıkıyor mu,iphone arızaları,iphone 5 te bluetooth la gönderme bana cihazları

Yukarıda madde madde sıraladığımız sorunlar iPhone 5 kullanıcılarını fazlasıyla rahatsız ediyor. Sizinde bu tarz sorunlarınız varsa yorum bölümümüzden bizlere yazın elimizden geldiğince arızalara çözüm bulalım.

iPhone 5 Başlıca Sorunları ve Arızaları Neler ? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Olgun diyor ki:

    Telefonum 5c ne olduysa ses çıkmamaya başladı … Zil sesi hariç Başka ses çıkmıyor ( video mesaj oyun vs…)Ses açma tuşunda da kulaklık takılı değil bilakis kulaklık yazıyor … Düzeltmem için yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler!

Yorum Yaz

Yandex.Metrica