Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Innpark Venue Nerede, Nasıl Gidilir?

20 Aralık 2012
754 kez görüntülendi

Innpark Venue Nerede – Beyoğlu, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Innpark Venue Nerede Nasıl Gidilir

İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Hamalbaşı caddesi üzerinde bulunan Innpark Venue mekanına nasıl gidilir? Taksim’e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz.Taksim’den Tünel istimaketine doğru giden nostaljik tramvay ile Galatasaray Lisesi durağında inin. 2012 Venue, Tarlabaşı’na doğru inen Hamalbaşı Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Innpark Venue hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Innpark Venue veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Innpark Venue

Mekan Hakkında Bilgiler;

Innpark Venue, Beyoğlu’nun orta yeri Galatasaray Lisesi’ne 50 metre mesafede olup yüksek tavanlı ve eşsiz teknolojisi ile 1200 kişiye kadar olan bir çok popüler konsere ev sahipliği yapacak. Eğlence başlasın!

Innpark Venue Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Hamalbaşı Cad. No:6 Galatasaray BEYOĞLU / İstanbul

Taksim’e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz.Taksim’den Tünel istimaketine doğru giden nostaljik tramvay ile Galatasaray Lisesi durağında inin. 2012 Venue, Tarlabaşı’na doğru inen Hamalbaşı Caddesi üzerindedir.

Innpark Venue Otopark Bilgileri;

Otoparkta vale hizmeti vardır.

Innpark Venue Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica