Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

İnegöl’e de Yeni MOBESE Sistemi Kuruluyor

14 Mart 2011
890 kez görüntülendi

Bursa İnegöl’e de Yeni MOBESE Sistemi Kuruluyor

Trafik kazalarının ve hırsızlığın azaltılması için güvenlik güçlerimiz var güçleri ile çalışıyorlar bunların bir kanıtı mobese kamera sistemleri.

Mobese kameraların bir yenisi Bursa ilinin güzel ilçelerinden biri olan İnegöl’e kuruluyor.

Bursa İnegöl mobese kamera sistemi hakkında bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz buyurun İnegöl mobese kamera sistemi hakkında geniş bilgi.

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ilçeye MOBESE sistemi kuracaklarını söyledi.

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl’deki kurum ve kuruluşları ziyaretleri kapsamında Alanyurt Emniyet noktasını ve yeni atanan SGK Müdürü’nü ziyaret etti.

Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Koparan ve Başkomiser Mustafa Eti’nin hazır bulunduğu ziyaret sırasında, İnegöl’ün toplam nüfusunun 230 binlere ulaştığını anlatan Başkan Aktaş, “İnegöl, önemli ve büyük bir sanayi şehri. İnegöl artık il gibi bir ilçe. İnegöl Emniyeti de İnegöl’ün huzur ve sükunu için canla başla ve gayretle çalışan bir ekibe sahip” dedi.

İnegöl’e MOBESE sistemi kurulması için çalışmaların başladığını, yakında ihale yapılacağını ve kısa zamanda MOBESE sisteminin hayata geçeceğini vurgulayan Başkan Aktaş, “İnegöl Belediyesi olarak, Emniyet Genel Müdürlüğü ve İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası’nın vereceği desteklerle biz bu projeyi yürüteceğiz. Emniyet ve güvenlik anlamında elimiz güçlenecek. Şehrimiz de daha huzur ve sükun içinde olacaktır” diyerek, görevlilere kolaylık ve başarılar diledi.

Başkan Aktaş, emniyet ziyaretinin ardından İnegöl Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK ) Müdürlüğü’ne yeni tayin olan Adem Bedir’i makamında ziyaret etti. Başkan Aktaş, Adem Bedir’in İnegöl’de çok başarılı, heyecanlı ve güzel hizmetlere imza atacağını belirterek yeni görevinde başarılar diledi.

İnegöl Belediyesi’nin vergi yükümlülüklerini yerine getiren borçsuz bir belediye olduğu için Başkan Aktaş’a teşekkür ederek konuşmasına başlayan Adem Bedir, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun İnegöl’de açılmasının İnegöl için büyük bir nimet olduğunu söyleyerek, kaymakamlığın, belediyenin ve tüm İnegöllülerin sahip çıkmalarından dolayı İnegöl’de böyle bir hizmet hayata geçirildiğini söyleyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak: http://www.bursaport.com/haber/belediye/inegole-de-mobese-kuruluyor-1833.html

İnegöl’e de Yeni MOBESE Sistemi Kuruluyor Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Trabzonlu diyor ki:

    mobese ve trafik kameraları çok güzel herkez izlemeli bence selamlar saygılar

Yorum Yaz

Yandex.Metrica