Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

İkitelli Tem Hospital Randevu Alma

15 Aralık 2009
817 kez görüntülendi

İkitelli Tem Hospital Randevu Alma

Bu Web Sayfası İkitelli Tem Hospital Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

İkitelli Tem Hospital İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

İkitelli Tem Hospital Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası İkitelli Tem Hospital Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. İkitelli Tem Hospital İnternet den Online Randevu Almak İçin İkitelli Tem Hospital İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Adres

: Mehmet Akif Mah. Akarsu 1. Sok. No:11-12 (Mahmutbey Gişeleri Yanı) İkitelli / İs

Telefon

: 0 212 494 34 34 Pbx

Faks

: 0 212 494 29 61: 0 212 494 41 60

E-Posta

: [email protected]

http://www.tem.com.tr/

İkitelli Tem Hospital Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica