Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

İkinci Kat Nerede, Nasıl Gidilir?

10 Nisan 2013
402 kez görüntülendi

İkinci Kat Nerede, Nasıl Gidilir? – İstanbul, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

ikinci Kat Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde, İstiklal caddesinde yer alan İkinci Kat mekanına nasıl gidilir? Taksim’e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. İkinci Kat, Galatasaray Lisesi’nden Tünel istikametine giderken Greyder Ayakkabı Mağazası’nın bulunduğu sokakta, soldaki ilk binadadır.

İkinci Kat mekanı hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız İkinci Kat veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

İkinci Kat Nerede, Nasıl Gidilir?

Mekan Hakkında Bilgiler;

Galatasaray’daki Olivio Geçidi Sokak içinde yer alan, Rengahenk Sanatevi olarak bilinen İkinci Kat, performans sanatlarına kapısını açmayı sürdürüyor.

Telefon: 0 545 462 45 28 | 0 212 292 32 47

Adres: istiklal cad. olivya geçidi sok. no:1 olivya han ikincikat beyoğlu/istanbul (galatasaray lisesi’ni 50m geçtikten sonra, greyder ayakkabı dükkanı’nın köşesinden dönünce soldaki ilk apartman, ikincikat)

E-mail: [email protected]

Web: http://www.ikincikat.org  | www.facebook.com/iikincikat | www.twitter.com/ikincikat

İkinci Kat Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

İstiklal Cad. Olivo Geçidi Sok. Olivo Han No: 1, Kat: 2 Daire: 4 GALATASARAY / İstanbul

Taksim’e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. İkinci Kat, Galatasaray Lisesi’nden Tünel istikametine giderken Greyder Ayakkabı Mağazası’nın bulunduğu sokakta, soldaki ilk binadadır.

İkinci Kat Otopark Bilgileri;

Taksim Meydanı’nda Atatürk Kültür Merkezi’nin hemen yanında bulunan Trafik Vakfı’na ait olan 500 araçlık otoparkı kullanabilirsiniz. Ayrıca Taksim Evlendirme Dairesi önünde de 100 araçlık bir otopark bulunmaktadır. Sıraselviler Caddesi üzerinde de özel otoparklar mevcuttur.

İkinci Kat Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;


Daha Büyük Görüntüle

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica