Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

İhtiyacım Var Yarışma Programına Nasıl Gidilir

18 Kasım 2009
424 kez görüntülendi

Show Tv de Yayınlanan İhtiyacım Var Yarışma Programına Nasıl Gidilir? İhtiyacım Var Yarışma Programına Nasıl Gidilir? Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz İhtiyacım Var Yarışma Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir İhtiyacım Var Yarışma Programına Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz. Eğer İhtiyacım var yarışmasını kazanırsanız kazandığınız para ile neler yapardınız? bizimle paylaşın yayınlayalım.

İhtiyacım Var Yarışma Programına Nasıl Gidilir

Alanlarının, en etkili 5 büyük ismi, kendilerini ikna edebilen şanslı yarışmacının hayallerini gerçekleştirmek için bir araya geliyor.

“Benim rüyam gerçek olmayı hakediyor” diyorsanız, tam 1 Milyon TL’den payınıza düşeni almak için yapmanız gereken tek şey onları ikna etmek!

5 kişilik şans jürimizin en az 3’ünü ikna edebilirseniz hayalinizin payına düşen sizin olabilir. Yeter ki sihirli kelimeler ağzınızdan dökülsün; “İhtiyacım var!”

Show Tv’de Yayınlanan İhtiyacım Var Yarışma Programına katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.showtv.com.tr/yasam/ihtiyacim-var/

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica