Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

İETT seyahat kartları için yeni büro açtı

29 Ekim 2010
930 kez görüntülendi

İETT seyahat kartları için yeni büro açtı

İETT seyahat kartı alma sıkıntısı yaşayan vatandaşların şikayetleri üzerine Aksaray’da İETT seyahat kartları için yeni büro açtı.

İSTANBUL-İETT, seyahat kartı almak isteyen vatandaşlar için Aksaray’da yeni büro açtı. Aksaray Metrosu B çıkış kapısında açılan yeni büro mesai saatlerinde hizmet veriyor.

iett aksarayda yeni büro açtı

Beşinci büro Aksaray`da

İETT, seyahat kartlarının yenilenmesi dolayısıyla meydana gelen yoğunluğu azaltmak amacıyla Aksaray Metrosu B çıkış kapısında yeni büro açtı. Seyahat kartı almak isteyen vatandaşlar Karaköy, Topkapı, Hasanpaşa ve Pendik bürolarından sonra Aksaray bürosuna da müracaat edebilirler. Hafta içi mesai saatleri içerisinde açık olan büro 08.30 –16.30 arasında hizmet veriyor.

Seyahat kartı başvuruları www.iett.gov.tr adresinden de yapılabiliyor. 60 yaş üzeri vatandaşlar, internet üzerinden başvurmaları halinde seyahat kartları beyan ettikleri adrese posta yoluyla gönderiliyor.

İETT seyahat kartları için yeni büro açtı Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. gökay diyor ki:

    millet rezil oldu sıralarda bunların jetonu sonradan düştü yada çok tepki gelince uygulama başlattılar yeni şubeler filan baştan aklınız neredeydi efendiler ?

Yorum Yaz

Yandex.Metrica