Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

HTC One Mini Özellikleri

22 Mayıs 2013
580 kez görüntülendi

HTC One Mini Özellikleri ve Çıkış Tarihi

htc-one-mini

2013 Yılının başlarından beri piyasaya çıkan İphone 5, Galaxi s4 ve Sony Xperia Z gibi günümüz teknolojisinin en harika akıllı telefonlarından sonra iyi olmayan satış dönemini atlatan HTC dünyanın en akıllı telefonu ONE’ı piyasaya sürdü ve ilgiden memnun olan firma HTC One Mini versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.  

Peki yeni çıkacak olan HTC One mini özellikleri nelerdir?

HTC One Mini başka bir isim olan M4 koduyla da biliniyor. M4 akıllı telefonun ekran boyutu 4.7 yerine 4.3 olarak belirlenmiş. HTC One Mini işlemcisi açıklanan habere göre çift çekirdekli iken ram olarak ta 2 Gb sanal bellek ile tasarlanmış. HTC One Mini bataryasını inceleyecek olursak 1700 mAh gücünde bir pil ile hazırlanmış ve bu batarya ile HTC One Mini diğer HTC serilerinde olduğu gibi batarya sorunsalı ile sıkıntı yaşanmayacak gibi görülüyor. Ek olarak piyasaya çıkacak HTC One Minilerde Android 4.2 jely Bean işletim sistemi yüklü olarak gelecek.

htc-one-mini-özellikleri

HTC One Mini ne zaman piyasaya çıkacak?

Akıllı telefonun çıkış tarihi hakkında haberlere göre üretici Tayvanlı şirket tarafından resmi olarak tamamen doğrulanmamış olsa da HTC One Mini 2013 Yılının Haziran sonu veya en geç Temmuz başı gibi satışa çıkması bekleniyor.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica