Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Her Şey Dahil Porogramına Nasıl Gidilir

18 Kasım 2009
940 kez görüntülendi

Show Tv de Yayınlanan Alişan ve Özlem Yıldız’ın Sunduğu Her Şey Dahil   Programına Nasıl Gidilir? Her Şey Dahil   Programına Nasıl Gidilir? Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Her Şey Dahil   Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir Her Şey Dahil   Programına  Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz.

Show Tv de Yayınlanan Alişan ve Özlem Yıldız’ın Sunduğu Her Şey Dahil Programına katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.showtv.com.tr/eglence/her-sey-dahil/

http://www.showtv.com.tr/images/program/top_hersey_dahil.jpg

Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar tarafından hazırlanan, sabah programlarının en eğlencelisi “Her Şey Dahil” yeni sezonda da canlı yayınla Show TV ekranlarında.

Ekranların özlenen sunucusu Özlem Yıldız ve Alişan’la sağlıktan beslenmeye, sosyal yaşamdan hobilere kadar aileyi ilgilendiren ne varsa “Her Şey Dahil”de.

Sabah programlarının en eğlencelisi, büyük küçük herkesin severek izlediği “Her Şey Dahil” hafta içi her sabah saat 11.00’de Show TV’de.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica