Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

Hattımı Kaybettim Yenisini Nasıl Çıkarabilirim ?

29 Mayıs 2013
1.237 kez görüntülendi

Hattımı Kaybettim Yenisini Nasıl Çıkarabilirim ?

gsm operatörleri

Soru: Hattım kayboldu yenisini nereden ve nasıl geri çıkarabilirim? Dün bir takside cep telefonumu unuttum numaramı geri aramama rağmen ulaşamıyorum kapalı görünüyor. Dolayısıyla acil olarak yeni hat çıkartmam gerekiyor.  Tekrar aynı telefon numaram üzerinden hattımı nasıl geri alabilirim ? hattımın içindeki telefon rehberim silinmeden geri alabilme imkanım var mı ?

Cevap: Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Belki yapmışsınızdır ama ben genede yazayım ilk olarak telefonunuzu unuttuğunuz taksi durağı ile iletişime geçin mutlaka telefonunuzu bulacaklardır. Bulunmazsa telefonunuzun imei numarası ile polise başvurabilirsiniz.

Hattınızı tekrar çıkarmak için yapmanız gereken işlem çok basit. Kullandığınız gsm şirketi, turkcell, avea, vodafone bayisine giderek yedek sim kart çıkartabilirsiniz. Bu işlem için 10 – 15 TL gibi bir ücret alınıyor bilginize.

Hattınızın içinde eğer daha önce kullandığınız gsm operatöründen telefon rehber yedekleme işlemi yaptırmadıysanız sadece kontör ,sms ve dakikalarınız ile birlikle hattınızı geri alabilirsiniz.

Eğer telefon rehberinizi daha önce gsm şirketinize rehber yedekleme işlemi yaptırdıysanız, yeni alacağınız yedek hattınıza geri yükleme işlemi yaptırabilirsiniz…

Hattımı Kaybettim Yenisini Nasıl Çıkarabilirim ? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. zehra diyor ki:

    WhatsAp sohbetim geri gelir mi numaramı yeni sim kart ta taşıdıgımda

Yorum Yaz

Yandex.Metrica