Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Hannibal 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayında

19 Nisan 2013
623 kez görüntülendi

Hannibal 1. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman? – Hannibal Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Hannibal 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Hannibal dizisinin yeni bölümü, yani Hannibal 1. Sezon 4. Bölümü 25 Nisan, 2013 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Coquilles” olduğu açıklandı. Ek olarak Hannibal 1. Sezon 4. Bölüm Konusuna Hannibal hangi kanalda, saat kaçta? ve Hannibal 1. Sezon 4. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Hannibal dizisinin konu özeti: En etkileyici edebi karakterlerden biri ilk defa televizyon dizisine uyarlanıyor: eski psikiyatrist yeni seri katil Dr. Hannibal Lecter. Thomas Harris’in klasik romanlarından uyarlanan ve Bryan Fuller (“Pushing Daisies,” “Heroes”) tarafından yaratılan bu yeni dizide, inanılmaz hikayenin nerede başladığını görüyoruz.

Will Graham (Hugh Dancy, “The Big C”) FBI ile birlikte bir seri katilin peşinde olan yetenekli bir suçlu profili çıkarma uzmanıdır. Graham’in kendine özgü düşünme tarzı ona herkesle -psikopatlarla bile- empati kurma yeteneği vermiştir. Onları farklı kılanın ne olduğunu her zaman bilir. Ancak yakalamaya çalıştığı son katilin zihni Will için bile oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ülkenin ileri gelen psikiyatrlarından biri olan Dr. Lecter’dan yardım ister. Dahi doktorun uzmanlığıyla silahlanan Will ve Hannibal (katil olduğunu sadece izleyici bilmektedir) mükemmel bir ortaklık oluştururlar. Hatta ikilinin yakalayamayacağı bir katil olmadığı düşünülür. Ama Will gerçeği öğrenirse.

Hannibal 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Hannibal NBC http://www.nbc.com/hannibal/ kanalında yayınlanıyor.

Hannibal 1. Sezon 4. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Hannibal Posteri

Hannibal 1. Sezon 4. Bölüm yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica