Halkbank’tan 24 Kasım’a özel kampanya Öğretmenler Günü Kredisi

12 Kasım 2009
833 kez görüntülendi

Halkbank Öğretmenlere özel 24 kasım kampanyasının detaylarını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Halkbank, 24 Kasım’a özel ürünü “Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası” ile tüm öğretmenlere, aylık %1,89 faiz oranı ve 24 ay vade ile maaşlarının 10 katına kadar kefilsiz kredi fırsatı sunuyor.

Halkbank’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla başlattığı kampanya kapsamında tüm öğretmenler, 12 – 5 Aralık 2008 tarihleri arasında aylık %1,89’luk çok uygun faiz oranı ve 24 ay vade ile bireysel ihtiyaç kredisi kullanma imkânına sahip oluyor.

Öğretmenler, Halkbank’ın “Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası”ndan maaşlarının 10 katına kadar kefilsiz yararlanabiliyor.

“Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası”ndan kamu-özel ayrımı olmaksızın anaokulu, kreş, ilk ve orta dereceli okullar, askeri okullar, polis okulları, dershaneler vb. her türlü eğitim kurumunda görev yapan öğretmenler, üniversite ve dengi yüksekokullardaki öğretim görevlileri, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm idari birimler ile il/ilçe milli eğitim müdürlüklerindeki öğretmen ve öğretim görevlileri faydalanabiliyor.
Kredileriyle kreşten doktoraya kadar her türlü eğitim harcamasına finansal destek sağlayan Halkbank’ın, yeni kampanyası ile gelecek nesilleri yetiştiren öğretmenlerin ihtiyaçlarına da çözüm oluşturmayı amaçladığının altını çizen Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru şunları ifade etti:

“Bankamız, bireysel bankacılık ürün yelpazesinde bir klasik haline gelen meslek gruplarına özel kampanyalarına ‘Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası’ ile devam ediyor. İlk defa 2007’de hizmete sunduğumuz bu ürünümüzün, en kutsal mesleklerden birini icra eden öğretmenlerimize Bankamızın 24 Kasım hediyesi olmasını istiyoruz. Öğretmenler Günü’ne özel hazırladığımız bu kampanya vesilesiyle eğitmeyi, öğretmeyi meslek edinen ve geleceğimize rehberlik eden öğretmenlerimize duyduğumuz saygı, sevgi ve şükranlarımızı belirtiyor, Halkbank olarak tüm öğretmelerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.”

http://www.halkbank.com.tr/  den ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Halkbank’tan 24 Kasım’a özel kampanya Öğretmenler Günü Kredisi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica