Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
720 kez görüntülendi

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.

Vatandaş randevu talebinde bulunduğu il, hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet üzerinden randevu alma sistemi

Değerli hastalarımız, artık T.C. NUMARASI ile internet üzerinde istediğiniz yerde ve istediğiniz hekimden randevu alabileceksiniz.

internetten randevu almak için aşağıdaki linki tıklayınız.

MHRS sisteminden randevu almak için aşağıdaki linki tıklayınız.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Resmi İnternet Site Adresi ve İletişim Bilgileri: http://www.cubukhastanesi.gov.tr/

Bu Web Sayfası Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica