Haliç Kongre Merkezi

30 Aralık 2011
945 kez görüntülendi

Haliç Kongre Merkezi Nerede? Ulaşım, Harita ve Adres Bilgileri

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Haliç Kongre Merkezi, Şişhane’den Kasımpaşa yönünde giderken Sütlüce sahil tarafındaki Halıcıoğlu Askerlik Şubesinin karşısında bulunmaktadır. Haliç Kongre Merkezi hakkında adres, ulaşım, kroki, harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Haliç Kongre Merkezi hakkında yorum ve görüşlerinizi yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Haliç Kongre Merkezi, 21 çok amaçlı salonu ile İstanbul’un en büyük oditoryumuna sahip; deniz kıyısında konumlanmış tek kongre ve etkinlik merkezidir.

Bu kompleks, 102.000m2 arsa üzerinde korunarak, restore edilen binalar ile birlikte toplam 86.000m2 kapalı alanda, şehrimizin en gelişmiş teknik donanım ve konforlu tiyatro salonlarına sahip kültür merkezidir. HKM, eski gravürlerde mezbahaların bulunduğu alan olarak resmedilmiş ve 1920’lerde bugünkü neoklasik cephesine kavuşmuş tarihi bir yapıdır. Mezbaha olarak kullanıldığı dönemlerde eklenen bina topluluklarının yapısı günümüzde de korunmuştur. Ana bina içerisinde yer alan, 2 kattan oluşan “Haliç Tiyatro Salonu”, her koltuktan çok iyi sahne hakimiyeti ile 3008 kişilik kapasiteye sahiptir. En gelişmiş sahne ve ses teknolojisi ile donatılmış, İstanbul’un en görkemli mekanıdır.

Ulaşım Adres Bilgileri: Eski Karaağaç Cad. HALICIOĞLU / İstanbul

Haliç Kongre Merkezi, Şişhane’den Kasımpaşa yönünde giderken Sütlüce sahil tarafındaki Halıcıoğlu Askerlik Şubesinin karşısında bulunmaktadır.

İnternet Adresi: www.halickongremerkezi.com

Toplu Taşıma Bilgileri;

Sütlüce Sahil Yolu üzerinden geçen minibüs ve otobüsleri kullanabilirsiniz.

Otopark Bilgileri;

Mekana ait açık otopark bulunmaktadır.

Mekanın Oturma Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

Tam bu sırada başka bir sitemizde Kıbrıs Bellapais Manastırı Konu başlıklı yazımız okunmakta.

 

Haliç Kongre Merkezi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica