Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.490 kez görüntülendi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.
http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/Randevu

Lütfen bölümlerinden randevu almak istediğiniz hastanenin üzerini tıklayınız.

Hacettepe Erişkin Hastanesi

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi

Hacettepe Onkoloji Hastanesi

 

Bu Web Sayfası Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. selil diyor ki:

  lanet olsun sizin sisteminize

 2. Marmara Haber diyor ki:

  Site normal bir biçimde açılıyor buradan randevu almay deneyin. Geçmiş olsun.

 3. sude diyor ki:

  bu siteye giriş neden engelleniyor anlayamıyorum, biz çalışan insanlarız, işyerinden sağlık problemi olduğunda randevu sisteminden faydalanabilmeliyiz, hoş zaten hacettepe den randevu almak imkansız biliyoruz ama bari siteyi engelleme el insaf, el vicdan ya hu.

 4. fazıl diyor ki:

  göz hastalıkları 182 mhrs telefonundan randevu alın benden size tavsiye

 5. NURETTİN KAYA diyor ki:

  HASTANEMİZDE MUAYENE OLMAK ADETA İMKANSIZ HALE GELMİŞTİR.TELEFONLA ULAŞILAMADIĞI GİBİ İNTERNET ADRESİNE DE GİRİLEMİYOR.BUNUN ACİLEN DÜZELTİLMESİ GEREKİYOR.42 YILDIR HASTANEDE TEDAVİ GÖREN BİRİSİ OLARAK SON DERECE MADUR EDİLMİŞ BULUNUYORUM.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica