Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Günümüzün Vazgeçilmezi Halka Küpeler

6 Nisan 2016
104 kez görüntülendi

Günümüzün Vazgeçilmezi  Halka Küpeler

80’li yıllardan günümüze taşınan halka küpeler oldukça revaçta. Genel olarak halka küpelerin kullanımı 80’li yıllarda başlamış olup, günümüze kadar ulaşmıştır ve görünüşe bakılırsa gelecekte de hep karşımıza çıkacak bir trend haline gelmiştir. Trend olan halka küpelerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Her yaşa, her tarza hatta hem kadına hem de erkeğe hitap etmektedir. Küçük, büyük, desenli, plastik, gümüş, metal, dore, lame ve her renkte bulmak çok kolay olduğu gibi her tarz kıyafetle de kombine edilebilir kolaylıkta bir aksesuardır.

tasli-halka-kupe

Erkekler genelde küçük ve gümüş renklerini seçmekle birlikte bazı zamanlarda siyah ve desenli olanlarını da kullanmaktadırlar. Kadınlar ise her çeşidini rahatlıkla kullanmaktadır. Spor tarzı giyinen kadınlar küçük ve gümüş rengini, abiye tarzı kıyafetlerle büyük ve pırlantalı olanlarını, klasik giyinen kadınlar ise halka küpelerin büyük ve gümüş rengini tercih etmektedir.

inci-halka-kupe

Kıyafet stilinin yanı sıra çeşitli saç modelleriyle de bütünleşmiş bir aksesuardır. Kadınlar olarak günümüzün kurtarıcısı olan topuz modeli, büyük halka küpelerle mükemmel bir uyum içindedir. Düz fönlü saçlarımızla kullanacağımız halka küpeler oldukça revaçta olup, örgülü saçlarımızla da mükemmel uyumu yakalayabilirler. Her türlü kombinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiş, cinsiyet ayırt etmeksizin, vazgeçilmez olan trend halka küpeler herkesin rahatça kullanabileceği ve her insanın kolayca bulabileceği aksesuarlardır.

Günümüzün Vazgeçilmezi Halka Küpeler Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica