Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Gümüşhane Şiran Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.041 kez görüntülendi

Gümüşhane Şiran Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Gümüşhane Şiran Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Gümüşhane Şiran Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Gümüşhane Şiran Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Gümüşhane Şiran gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Gümüşhane Şiran Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Gümüşhane Şiran Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Gümüşhane Şiran tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Gümüşhane Şiran haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Şiran Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gümüşhane Şiran Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Gümüşhane Şiran Rehberi, önemli telefonlar, Gümüşhane Şiran haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Gümüşhane Şiran Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Gümüşhane Şiran Resmi Kurumları, Gümüşhane Şiran İle İlgili Bilgi, Gümüşhane Şiran Tarihi, Gümüşhane Şiran Rehberi, Gümüşhane Şiran Haberleri, Gümüşhane Şiran Fotoğrafları, Gümüşhane Şiran Gelenekleri, Gümüşhane Şiran Türküleri, Gümüşhane Şiran İstatistikleri, Gümüşhane Şiran Haritası, Gümüşhane Şiran Nöbetçi Eczaneleri, Gümüşhane Şiran Köyleri, Gümüşhane Şiran Ünlüleri, Gümüşhane Şiran Okulları, Gümüşhane Şiran Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

 1. Aydin Demir diyor ki:

  Gumushane Siran Kaymakamligina
  13 Kasim 2011 tarihinde size gondermis oldugum amail”e lutfen bir cevap yazabilirmisiniz.
  Saygilarimla Rica Ederim
  Aydin Demir

 2. Adin Demir diyor ki:

  Sayin Kaymakam bey ben Inozu koyunden Gulfuz Demir”in oglu Aydin Demir Almanyada ikematgah etmekteyim Koyumuzde herkesin evine kanalizasyon tamiri yapilmistir fakan Demir ailesinin kanalizasyon tamiri yapilmamistir. Sizden ricam nicin yapilmamamistir beni bilgilendirirmisiniz lutfen ve bu sorunun kisa zamanda giderilmesi lutfen . Saygilarimla arz ederim sayin Kaymakam bey

Yorum Yaz

Yandex.Metrica