Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Randevu Alma

10 Aralık 2012
815 kez görüntülendi

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Randevu Alma – MHRS Online Randevu Al

Şuanda bulunduğunuz bu sayfamız, Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Randevu Alma sistemi ve MHRS hakkında detaylı bilgi vermek için hazırlanmıştır. Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi randevu alma internetten online randevu almak için yazının devamındaki adımları takip edin lütfen.

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Randevu Alma

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Randevu Alma

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Randevu Almak için aşağıdaki resmi internet adresini kullanabilir veya telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Online Randevu : http://hastanerandevu.gov.tr/

Telefonla Randevu :   182 – 0358 717 37 33

Laboratuvar Sonuçları: http://labsonuc.gumushacikoydh.gov.tr/

MHRS ile İnternet üzerinden randevu alma sistemini bilmiyorsanız  buraya tıklayın.

Hastane hakkında kısa bilgi: Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi İlçemizde Tedavi hizmetlerini karşılamak amacıyla Maliye ve Gümrük Bakanlığının 22 Ekim 1990 gün ve Milli Emlak Genel Müdürlüğünün 3870 sayılı yazıları ile hastane yapılmak üzere Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü adına tahsisi yapılan arsada inşaat yapılması başlatılmış 20 Haziran 2002 Tarihinde yapılan törenle hastanemiz hizmete açılmıştır.

Kronik böbrek yetersizliği hastalarına hizmet vermek amacıyla 2006 yılında  4 makina ile Diyaliz ünitemiz hizmete açılmıştır. Hasta yoğunluğu nedeniyle cihaz sayısı 7 çıkarılarak daha kaliteli ve verimli hizmet sunulmaya devam edilmektedir.  Hastanenin ana  binasının poliklinikler kısmında bulunan acil servisin yetersiz olması, hastalarımıza daha kaliteli 112 hızır acil ve acil servis hizmetlerini vermek amacıyla 2008 yılında ana binaya ilave olarak acil servis binası hizmete açılmıştır.

Hastane Adı: Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Randevu Alma
Telefon: (0358) 717 37 33
Faks: (0358) 717 19 81
Adres: Artıkabat Mah. Osmancık Cd.
İlçe: Gümüşhacıköyü
İl: Amasya
Web Adres: www.gumushacikoydh.gov.tr

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Alma Sistemi hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir yer olursa çekinmeden aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize sorabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica