Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Gülşen Konseri

11 Mayıs 2012
812 kez görüntülendi

Gülşen Konseri – 2012 Venue, İstanbul Konseri – Bilet Fiyatı – 18 Mayıs 2012,  21:00

Gülşen Resimleri

Gülşen bir gün sahnede şarkı söylerken Serap Turgay’ın albüm teklifiyle Özkan Turgay ile tanışıp çalışmaya başladı. 1996 yılında ilk çalışması olan ‘Be Adam’ adlı albümünü ile şöhreti yakalayan Gülşen Konseri ne zaman? Gülşen Konseri nerede ve bilet fiyatları ne kadar? Gülşen Konserinin mekanı neresi? konser hakkındaki bütün sorularınızın cevabı, 2012 Venue, İstanbul ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında yer almaktadır.18 Mayıs Cuma gecesi, Gülşen ilk kez Beyoğlu 2012 Venue’de sahnede! 

Gülşen Resimleri

Gülşen, 29 Mayıs 1976’da Karadenizli bır ailenin en küçük kızı olarak İstanbul’da dünyaya geldi. Çok küçük yaşlardan itibaren tek hedefi ve hayali müzik olan sanatçı ilk, orta ve lise eğitiminden sonra konservatuara girip Türk Müziği egitimi almaya başladı. Konservatuara devam ederken bir yandan da çeşitli mekanlarda müzik yapmaya başladı.

Gülşen Resimleri

Bir gün sahnede şarkı söylerken Serap Turgay’ın albüm teklifiyle Özkan Turgay ile tanışıp çalışmaya başlayan Gülşen, 1996 yılında ilk çalışması olan ‘Be Adam’ adlı albümünü Raks Mars müzikten çıkardı. Bu albümle iyi bir satış grafiği yakalayan Gülşen müzik kariyerinin en önemli adımını atmış oldu.

Gülşen Resimleri

Albüm çalışmaları 1999 ve 2002 yıllarında yayınladığı çalışmalarla devam eden sanatçı 2004 yılında ‘Off Off’ ile zirveye oturarak o yıl Kral TV En İyi Pop Kadın, En İyi Video Klip, MÜYAP En Çok Satan Albüm, Altın Kelebek ve daha birçok ödülün sahibi oldu.

Gülşen Resimleri

Gülşen Konseri’nin Bilet Fiyatları;

Normal – 40.00 TL

Biletleri http://www.biletix.com/etkinlik/NK2V4/TURKIYE/tr online olarak biletix internet adresinden temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler.

– 18 yaş sınırı vardır.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.

Mekan Hakkında Bilgiler:

2012 Venue Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica