Gülşen Konseri, 27 Nisan 2013, Bursa Suare

18 Nisan 2013
360 kez görüntülendi

Gülşen Konseri – Bursa Suare – Bilet Fiyatları – 27 Nisan 2013

Gülşen Konseri, 27 Nisan 2013, Bursa Suare

Gülşen Konseri ne zaman, nerede? Bursa Suare Gülşen Konseri bilet fiyatları ne kadar? Gülşen Konseri mekanı neresi?  Bursa Suare ulaşım,harita, kroki, oturma planı, mekan açılış saati ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. 27 Nisan 2013 Gülşen Konseri

Gülşen Konseri Hakkında Bilgiler

1996 yılında ilk albümü “Be Adam”, ile müzikseverlere merhaba diyen Gülşen, bu albümle iyi bir çıkış yakaladı. Müziğe 3 yıl ara verdikten sonra 1999 yılında “Erkeksen” adlı albümünü yayınladı.

“Erkeksen” albümünün ardından 2002 yılında yayınlanan “Şimdi” isimli albümü ile müzikseverlerle bir kez daha merhaba diyen sanatçı hızlı yükselişini  2004 yılında çıkardığı “Of.. Of..” adlı albümle sürdürdü.

Gülşen Resimleri

Yeni bir imaja bürünen Gülşen, kısa sürede piyasanın aranan sanatçılarından biri haline geldi. 2006 yılında çıkarttığı “Yurtta Aşk, Cihanda Aşk” adlı albümle ismini sağlam bir yere oturtturan sanatçı gündemden düşmemeyi başardı. Bu albümün hemen ardından piyasaya sürülen “Gülşen Ama Bir Farkla” adlı albümü ve Ozan Çolakoğlu ile yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettirdi.

Gülşen Resimleri

Müzikseverlerin büyük heyecan ve merakla beklediği yeni albümü “Beni Durdursam Mı?”  ile müzik marketlerde geçtiğimiz günlere yerini aldı.

Gülşen Resimleri

Albümün çıkış şarkısı olan ve yayınlandığı ilk günden itibaren müzik listelerine üst sıralardan giren “Yatcaz Kalkcaz Ordayım” şarkısı ve daha fazlası için Bursa Suare’de sizleri bekliyor.

Gülşen Konseri Bilet Fiyatları;

– Tam 50.00 TL
– Öğrenci 45.00 TL

Biletleri  online olarak Biletix’in buradaki bağlantısından temin edebilirsiniz.

Konser Hakkında Bilgiler,

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Bursa Suare Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica