Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Gülse Birsel’den Yeni Dizi Açıklaması

31 Mayıs 2011
893 kez görüntülendi

Gülse Birsel’den Yeni Dizi Açıklaması

2011 Yılında Yoksa Yeni Avrupa Yakası Dizisi mi başlıyor. Avrupa Yakası Yeni Bölümleri Ne Zaman Hangi Kanalda Başlar bilinmez ama  Gülse Birsel’den yeni bir dizi müjdesi geldi.

Yeni dizi avrupa yakasına mı benzeyecek kesin bir bilgi yok ama avrupa yakası oyuncuları yeni bir dizide buluşacağı kesin. İşte Gülse Birsel’in o açıklaması:

Avrupa Yakası Yeni Bölümleri Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor?

Bir dönemin fenomen dizisi ‘Avrupa Yakası’nın oyuncuları, yeni bir dizide buluşuyor. Müjde, dizinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel’den geldi

– Aralarında Gülse Birsel, Sarp Apak ve Hasibe Eren’in bulunduğu grup, önceki gece Asmalımescit’te bir mekanda eğlendi.

– Çıkışta gazetecileri karşılarında gören oyuncular şaşırırken Birsel, sorulara fırsat vermeden ağzındaki baklayı çıkardı: “Arkadaşlar yeni başlayacak bir dizimiz var. Avrupa Yakası’nın eski oyuncuları da dizide yer alacak.”

– Birsel, dizinin komedi tarzında olacağını da ekledi ama kadroya dair net bilgi vermedi. Avrupa Yakası’ndan tanıdığımız hangi isimler yeni kadroda yer alacak, yakında göreceğiz.

Avrupa Yakası Eski Bölümlerinde Bir Video :)

[pro-player width=’450′ height=’375′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=QDSVO436wow[/pro-player]

DMCA.com

Yorumlar

  1. feminelledeamore diyor ki:

    harika. o zaman seve -seve izleriz Biz de Bakuden . avrupa yakasinin kokusu geldii. ama Ata Demirer de olsaydi super olurdu. inshallah kendisi de irerleyen dizilerde eklener senaryoya.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica