Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

GTA V Oyunu PC’ye Çıkacak mı?

16 Eylül 2013
536 kez görüntülendi

GTA V PC ye çıkacak mı resim

GTA V Oyunu PC’ye Çıkacak mı? Ne Zaman Çıkacak

Oyun severler’in heyecanla beklediği hatta oyunun çıkış tarihi ile okulların açılma tarihinin kesişmesine sosyal medyadaki paylaşımları ile  isyan ettiği GTA serisinin son oyunu GTA V Playstation 3 ve Xbox 360 konsollarında çıktı GTA 5 peki PC’ye çıkacak mı? çıkacaksa ne zaman çıkacak ?

Bilindiği üzere 2012 yılınca çıkması beklenen GTA V daha yeni piyasaya çıktı ve PC platformunda çıkarılmayıp sadece konsollarda çıkarılan oyun hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Bu konuda Rockstar Games, GTA V PC versiyonu ne zaman çıkacak veya çıkacak mı sorularını yanıtsız bıraktı. Maalesef konu ile ilgili halen resmi bir açıklama mevcut değil.  

Ben dahil bir çok GTA V hayranı herkesin canı fazlası ile sıkıldı nedeni ise bildiğiniz gibi Red Dead Redemption oyununda aynı şekilde uzun süre beklemiş ve oyun sadece konsollara çıkmıştı. Yani Rockstar Games bunu ilk defa yapmıyor. Umarız GTA V içinde uzun süre bekleyip aynı sonuç ile karşılaşmayız.

Rockstar Games tarafından oyunun PC ortamına çıkarılmayacağı yönünde resmi bir açıklama olmadığı ve çeşitli forumlarda, oyun tanırım sitelerinde oyunun pc versiyonunun çıkacağını gösteren bazı kanıtlardan dolayı benim halen umudum var.

Beklemekten başka yapacak bir şey yok umarız en kısa zamanda GTA 5, PC sürümünün çıkış tarihi açıklanır ve bizde buradan sizleri bilgilendiririz.

Mağazalarda bulunan GTA V posterlerinin sağ alt kısımlarında XBox, PS3 ve PC yazıları gözüküyor.

GTA 5 PC İçin Çıkacak mı Resim

Konu hakkında bildiklerinizi yorum bölümümüzden bizlerle paylaşabilirsiniz. 

GTA V 2 saatlik oynanış videosu (spoiler içerir bilginize.)

GTA V Oyunu PC’ye Çıkacak mı? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica