Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Gri Takım Elbise Modelleri

13 Kasım 2013
495 kez görüntülendi

Gri Takım Elbise Modeli 05

2014 Yeni Sezon Gri Takım Elbise Modelleri

İş gereği, sıklıkla bu tarzda giyinmenizi gerektiren davetlere katıldığınız için veya sevdiğinizden ötürü giydiğiniz takım elbiseleri üstünüze yakıştırmak için takım elbise seçerken neler yapmanız gerektiğini araştırmalısınız. Vücudunuza en iyi oturan kalıbı bulmak için sabırla kıyafet denemeye üşenmeyin, doğru kalıbı bulduğunuzda müthiş görünümünüzle ödülünüzü alacaksınız. Gri takım elbise tercih ediyorsanız erkek şıklığı için çalışan modacıların birbirinden şık tasarımları arasında mutlaka size yakışacak modeller çıkacaktır.

Muhteşem bir görünüm için gri takım elbisenizi lila rengi gömlek ve mendille tamamlayabilirsiniz. Renkleri arasında lilanın da bulunduğu bir desenli kravat bu kıyafetle mükemmel bir bütünlük oluşturur. Kemer ve pantolonunuz ise kahverengi olabilir. Beyaz gömlek, desenli gri kravat, siyah kemer ve ayakkabılar da gri takımları çok güzel tamamlar. Yelekli takım elbise seviyorsanız gri erkek takımları arasında size hitap edecek modeller de mevcut. Böyle üç parçalı bir takım beyaz gömleğiniz, siyah kravatınız, aynı renkteki kemer ve ayakkabılarınızla mükemmel duracaktır. Damatlık takım elbise arayışındaysanız gri takım elbise modelleri arasındaki hafif parlak kumaştan yapılmış bir yelekli takımı düşünebilirsiniz. Beyaz gömlekle gri saten kravat ve kravatla takım bir mendille bütün zamanların en şık damatları listesine girebilirsiniz.

Gri takım elbisenizi kravatsız olarak da kullanabilirsiniz tabii ki. Bu durumda gömlek, kemer ve ayakkabılar siyah olabilir veya gömlek farklı bir renkte de olabilir. Örneğin uygun bir mavi gömlek veya takımınız çok klasik değilse ekose gömlek giyebilirsiniz. Cep ağzı ve yakalarının kıvrık kısmı siyah kumaştan yapılmış gri takımları ise siyah gömlekle tamamlamayı tercih etmelisiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica