Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Göz Nurunu Koruma Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Randevu Alma

15 Aralık 2009
1.489 kez görüntülendi

Göz Nurunu Koruma Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Göz Nurunu Koruma Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Göz Nurunu Koruma Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Göz Nurunu Koruma Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Göz Nurunu Koruma Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Göz Nurunu Koruma Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Göz Nurunu Koruma Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Göz Nurunu Koruma Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

  1. cemal özkısa diyor ki:

    göz muayenesi

  2. cemal özkısa diyor ki:

    göz muayenesi için herhangi bir doktor

Yorum Yaz

Yandex.Metrica