Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

Google Play Store Hesap Şifresini Unuttum

13 Eylül 2013
4.349 kez görüntülendi

Google Play Store Görseli

Google Play Store Hesap Şifresini Unuttum ve Kullanıcı Adımı Hatırlamıyorum

Cep telefonu değişikliği veya başka bir nedenden dolayı Google play store hesap şifrenizi unuttuysanız. Şifrenizi nasıl geri alacağınızı bilmiyor yada kullanıcı adınızı bilmiyor öğrenmek istiyorsanız, yapmanız gereken işlem çok basit öncelikle https://www.google.com/accounts/recovery bu adrese girin açılan sayfadan şifrenizi hatırlamıyorsanız, “Şifremi bilmiyorum” kutusuna tik koyun ve e-posta adresini açılan kısma yazın. Daha sonrasında sizi tanımlayan bilgileri doğrulayın ve devam butonuna tıklayın. Hatırladığınız son şifreyi girin şeklinde bir uyarı ile karşılaşırsanız. Şifrenizi girin ve devam sekmesine tıklayın. Daha sonrasında size e-mail veya cep telefonu yoluyla doğrulama kodu gelecek onu açılan kutucuğa girin ve yeni şifrenizi belirleyin.  

Google Play Store Şifre Sıfırlama

Kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız gene daha önceden belirlemiş olduğunuz şifre sıfırlama yöntemleri ile yukarıda anlattığımız işlemleri uygulayarak google play store kullanıcı adınızı öğrenebilirsiniz.

Yukarıda anlatmış olduğum işlemlerin aynısını gmail adresiniz içinde kullanabilirsiniz. Son olarak yapamadığınız veya takıldığınız bir kısım olursa, yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz.

Google Play Store Hesap Şifresini Unuttum Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Züleyha diyor ki:

    Benim telefonum kayboldu foturaflarim gepsi gitti nasil bula bilirim

  2. cengiz diyor ki:

    ben şifre yi unuttum

  3. Zehrayigit diyor ki:

    Şifremi Unuttum yardımcı olun lütfen

Yorum Yaz

Yandex.Metrica