Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Gökhan Tepe Konseri

27 Aralık 2011
865 kez görüntülendi

Gökhan Tepe Konseri – Ooze Venue – İzmir – 06 Ocak 2012 Bilet Fiyatı

Gökhan Tepe Konseri ne zaman? bilet fiyatları ne kadar? Gökhan Tepe konserinin makanı neresi? konser saati ve  Gökhan Tepe Konserinin yapılacağı Ooze Venue mekanı bilet fiyatları ve ulaşım,iletişim, oturma planı,kroki bilgileri hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

8 Şubat 1978 yılında İstanbul’da doğan, ilköğrenimini Yeşilyurt Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu’nda tamamlayan Gökhan Tepe, müziğe olan ilgisini fark eden ailesinin teşvikiyle İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavlarına girdi. Sınavları kazanan Tepe ortaokul, lise ve üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı çalgı bölümünde tamamladı. Sanatçı, Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Gökhan Tepe ilk bestesini ortaokul yıllarında yaptı ve müzik sektörüne o tarihten itibaren besteler kazandırmaya devam etti. 1996 yılında yapımcılığını İskender Ulus’un, prodüktörlüğünü Uğur Başar’ın üstlendiği “Çöz Beni” adlı ilk albümüyle profesyonel müzik hayatına adım attı. Albümde yer alan, sözü kendisine bestesi Erdem Kınay’a ait olan “Dönmem” adlı şarkısı o yıllardan günümüze, unutulmazlar arasında yerini aldı. Sanatçı, Uğur Başar ve Erdem Kınay’ın aranjmanlarından oluşan “Çöz Beni” albümünün tanıtımını; ‘Dönmem’, ‘Bayıldım’, ‘Aşk Belası’, ‘Zor Gelir’ ve ‘Çöl Çiçeğim’e çektiği 5 kliple tamamladı.

Gökhan Tepe’nin müzik kariyerindeki ilk single çalışması olan “Birkaç Beden Önce” 2010 Kasım ayında müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Sözleri Şebnem Sungur, bestesi Gökhan Tepe imzası taşıyan “Birkaç Beden Önce” adlı single da “akustik” ve “clup By RAK” versiyonları yer aldı. Sony Music Turkiye etiketiyle çıkan single Türkiye genelindeki ulusal radyo ve müzik kanallarının listelerinde uzun süre liste başı oldu. Kariyerinin 15.yılındaki 6.albümü “Aşk Sahnede” yi Sony Music Türkiye etiketiyle çıkartan Gökhan Tepe, Erhan Bayrak ve Barış Özesener gibi başarılı aranjörlerle çalıştı. 2011 mayıs başı müzik marketlerdeki yerini alan albümün ilk klibi, sözü- bestesi Gökhan Tepe’ye ait olan “Kırmızı Halı” isimli şarkıya Mustafa Uslu yönetmenliğinde çekildi. Albümün ikinci klibi ise sözü ve bestesi Serdar Aslan’a ait olan “Yalan Olur” isimli şarkıya Devrin Usta yönetmenliğinde çekildi.

Sanatçı ayrıca kendi albüm çalışmalarının yanı sıra sanatçı dostlarının albümleri için de besteler yapmaya devam ediyor. Yılların duayeni yazar Hakkı Yalçın, başarılı radyocu ve yakın dostu Şebnem Sungur ve başarılı müzisyen arkadaşı Ayla Çelik’in kaleme aldığı sözlere besteleriyle hayat veren Gökhan Tepe şu ana kadar, Ebru Gündeş’in son albümünde okuduğu Vatan, Beyaz ve Severek Öleceğiz şarkılarının yanı sıra Beyazıt Öztürk, Mustafa Sandal ve İbrahim Tatlıses’in 2012 yılında çıkacak olan albümü için şarkılar verdi.

Gökhan Tepe –  Ooze Venue Konseri’nin Bilet Fiyatları;

Ayakta – 28.50 TL

Biletleri http://web03.biletix.com/etkinlik/NKO02/TURKIYE/tr adresinden online olarak temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler, Notlar:

– 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Kapı açılış saati 20:00 Konser 23:00
– Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Ooze Venue, İzmir  Ulaşım,Otopark ve  Harita Bilgileri İçin Buraya Tıklayın.

 

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica