Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ghetto Mekanı Hakkında Bilgiler

3 Ağustos 2011
645 kez görüntülendi

Ghetto Nerede? Ulaşım, Harita, Kroki ve Adres Bilgileri

İstanbul’un Beyoğlu semtinde bulunan Ghetto hakkında adres, ulaşım, kroki, harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ghetto Konserleri, etkinlikleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Mekan Hakkında Bilgiler

Adres: Kalyoncu Kulluk Caddesi No: 10 Beyoğlu / İstanbul

Ghetto, 500 m2 lik zemine ve asma katlarında 800 kişilik kapasiteye sahiptir. Buna ek olarak mekanın 3ncü katında 250 m2 özel bir event odası bulunmaktadır.

İstanbul’un, Dünya çapında üne sahip, en eski çekim alanlarından İstiklal Caddesi’nde, Balık Pazarı ile sırt sırta, asırlık Mario Cantoni Binası’nda bulunan Ghetto, geleneksel ve deneysel müzik etkinlikleri ile sanatsal aktivitelerin buluştuğu, kendi içinde dört kata ayrılan bir merkezdir. Açıldığı 2007 yılından bu yana 150’nin üzerinde sanatçıyı, elli binin üzerinde misafiri ağırlayan Ghetto, samimi, içten ve kaliteli işletme politikası ile benzer merkezler arasında yerini üst sıralara taşımayı başarmıştır. Ghetto’nun mimari yapısında, geniş karşılama alanı, sahnesi, barı ile ana salonu bulunan giriş katını, büyük bir balkon havasında olan 2. kat takip ediyor. Sahneyi rahatlıkla gören bu asma kat, özel organizasyonlar için de büyük bir imkan sağlıyor. Ana salon ve asma 2. kattan bağımsız olan 3. kat, retro dekorasyonu ile tam bir parti ve özel organizasyon mekanı. Onun üzerinde yer alan teras katı ise, Taksim’in yaşayan ve gerçek ruhunu yansıtan bir manzaraya sahip… Perşembe, Cuma ve Cumartesi geceleri, ağırlıklı olarak konser etkinlikleri ile açık olan Ghetto, geniş iç hacmi ve bağımsız bölümleri sayesinde pek çok özel organizasyon ve şirket etkinliğine de ev sahipliği yapmaktadır.

Toplu Taşıma  Bilgileri

Taksim’e geliş için metro hattından, Taksim son durak olan tüm otobüslerden ve dolmuşlardan faydalanabilirsiniz. Taksim’den Tünel istimaketine doğru nostaljik tramvay ile de Galatasaray Lisesi’ne ulaşabilirsiniz.

Otopark Hakkında Bilgiler

Taksim Meydanı’nda Atatürk Kültür Merkezi’nin hemen yanında bulunan Trafik Vakfı’na ait olan 500 araçlık otoparkı kullanabilirsiniz. Ayrıca Taksim Evlendirme Dairesi önünde de 100 araçlık bir otopark bulunmaktadır. Galatasaray Lisesi’nin yanında bulunan Yeni Çarşı Caddesi üzerinde de 100 araçlık kapalı bir otopark mevcuttur.

Ghetto Mekanının Ulaşım Harita Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

Ghetto Mekanı Hakkında Bilgiler Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica