Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Gaziosmanpaşa Hastanesi Randevu Alma

15 Aralık 2009
1.366 kez görüntülendi

Gaziosmanpaşa Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Gaziosmanpaşa Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Gaziosmanpaşa Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

GOP Hastanesi Online Randevu :http://www.gophastanesi.com.tr/

ÖZEL GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ
Çukurçeşme Caddesi No:51 Gaziosmanpaşa İSTANBUL

Tel: 0212 615 38 38

Faks: 0212 615 38 49

E-mail: [email protected]

Sistem Nasıl Çalışır?

Gaziosmanpaşa Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Gaziosmanpaşa Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Gaziosmanpaşa Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Gaziosmanpaşa Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Gaziosmanpaşa Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

 1. cihan diyor ki:

  ben verim sna 615 38 38

 2. özlem diyor ki:

  yardım edin lütfennnnnn

 3. yardım!!!! diyor ki:

  gaziosmanpaşa devlet hastanesi telefon numarası nasıl alcaz yardım edebilirmisiniz?

 4. eyüp diyor ki:

  ortapedi

Yorum Yaz

Yandex.Metrica