Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Gardiyan, İnfaz Koruma Memuru Öğrenci Alımı Sonuçları

8 Aralık 2012
1.820 kez görüntülendi

Gardiyan, İnfaz Koruma Memuru Öğrenci Alımı Sonuçları 2012 – 2013

Heyecan ile beklediğiniz Gardiyan,İnfaz koruma memuru sonuçları, Gardiyan İnfaz koruma memur öğrenciliği sonuçları, Gardiyan infaz koruma memuru öğrenci alımı sonuçları açıklandı.

Gardiyan, İnfaz Koruma Memuru Öğrenci Alımı Sonuçları 2012 - 2013

2012-2013 Gardiyan, İnfaz Koruma Memur Öğrenci alımı için beklediğiniz sonuçları açıklandı. Bu sayfamız aracılığı ile güncel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 1988 İnfaz ve Koruma Memuru Öğrencisi alımı yapacak. Konu hakkında bütün detaylar yazımızın devamında.

Gardiyan,İnfaz Koruma Memuru Öğrenci Alımı Sonuçları 2012-2013

Açıklanan 2012 Kadrolu Bay/Bayan Gardiyan, İnfaz ve Koruma Memuru Öğrenciliği Boy Kilo Ölçümüne Alınacak Adaylar aşağıdaki listede açıklanmıştır.

Yaşadığınız İli seçerek tam listeleri kontrol edebilirsiniz.

Gardiyan, İnfaz Koruma Memuru Öğrencisi Nedir?

İnfaz koruma memuru öğrencilerinin memur olmadan önce öğrenci olarak kayıtları yapılmaktadır. İnfaz koruma memuru öğrencileri Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ankara, Erzurum, İstanbul ve Kahramanmaraş Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde yapılacak hizmet öncesi eğitim, zorunlu olarak yatılı şekilde sürdürülür. Eğitim merkezlerinin ve yatılı tesislerinin her türlü gereksinimi, giderleri ve hizmet öncesi eğitime alınanların resmi kıyafet ve harçlıkları Bakanlık bütçesinden karşılanır.

Gardiyan, İnfaz Koruma Memuru Öğrencileri Eğitim Süresi Ne Kadardır?

İnfaz koruma memuru öğrencileri bakanlıkça belirlenecek olan eğitim merkezinde 5 ay süre ile eğitim görecektir.

Gardiyan, İnfaz Koruma Memuru Öğrencileri Maaş Alır mı?

Hizmet öncesi eğitim alan öğrencilere, eğitim süresince (3000) gösterge rakamının memur aylık katsayısı ile çarpımı sonucu bulunacak miktarda (ilan tarihi itibariyle 214,77-TL) aylık harçlık ödenecektir.

Gardiyan, İnfaz Koruma Memuru Öğrenciliği Eğitiminde Başarılı Olma ve Memuriyete Geçiş?

5 aylık eğitim sonunda başarısız olursanız ilişiğiniz kesiliyor. Eğitimde öğrendiğiniz konularda yazılı, sözlü ve/veya uygulamalı sınav yapılıyor. Hizmet öncesi eğitimi başarı ile tamamlayan infaz ve koruma memurluğu öğrencilerinin infaz ve koruma memurluğuna atamaları yapılacak.

Gardiyan, İnfaz Koruma Memuru Öğrenciliğinden Ayrılmak İsterseniz Ne Olur?

Başarısızlıkları veya sağlık durumları haricinde herhangi bir nedenle öğrenciliği sona er dirilenler veya isteği ile öğrencilikten ayrılanlar, mecburi hizmet süresini tamamlamadan görevinden çekilenler ile göreviyle ilişiği kesilenlerden, kendileri için yapılmış bulunan bütün giderler iki katı fazlasıyla birlikte geri alınır.

Son olarak Gardiyan, İnfaz koruma memuru öğrenciliğine başvuru için öncelikle kpss sınavından en 70 puan almış olmanız gerekmektedir.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica