Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Garanti bankasından sigortalı kredi

7 Nisan 2011
586 kez görüntülendi

2011 Garanti bankasından sigortalı kredi

garanti bankası işsizlik tazminatımı ne zaman alacağım,sigortalı kredi,ziraat bankasın dan sigortalılara kredi ,Garanti, Garanti Bankası, kredi, olmak, sahibi, sigortalı kredi

Türkiyenin önde gelen bankalarından biri olan Garanti bankasından yeni bir uygulama daha “Garanti Bankası Sigortalı Kredi” hakkında detaylı bilgilere sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

Kredi alacağım, fakat sonrasında işsiz kalırsam borçlarımı nasıl öderim diye düşünüyorsanız, endişelerinizi büyük ölçüde azaltacak bir çözümümüz var. İhtiyaçlarınızı ertelemeden Türkiye’nin en kapsamlı işsizlik sigortası seçenekleri ile ve kredi faiz oranınıza da indirim alarak kolayca kredi alabilirsiniz.

%0,59′dan başlayan faizler ve 60 aya varan vadelerle kredi kullanabilir, işsiz kalmanız durumunda borçlarınızın ödeneceğini rahatlığını yaşayabilirsiniz. İşsiz kalmanız durumunda poliçe tercihinize bağlı olarak 12 aya varan kredi taksidiniz, işsizlik sigortanız tarafından karşılanacaktır. İşsizlik sigortası hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Bu fırsatı kaçırmayın, kredi taksitlerinizi güvence altına alın!

*İşsizlik sigortalı kredi, özel sektörde 6 aydan uzun süreli çalışan ve maaşi 750 TL üstü olan müşterilerimiz için geçerlidir. Minimum vade 13 aydır.

Online kredi danışmanı Başvur

Faiz ve Ücretler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica