Garanti Bankası Personel Alımı

16 Ocak 2013
823 kez görüntülendi

Garanti Bankası Personel Alımı 2013 Güncel Yeni Bilgiler

Garanti Bankası iş ilanları 2013, Garanti Bankası iş başvuru formu, Garanti Bankası iş ilanları, Garanti Bankası iş ilanları 2013, Garanti Bankası personel alımı 2013

Garanti Bankası Personel Alımı 2013

Ülkemizin en prestijli önemli Bankalarından biri olan Garanti Bankası her yıl olduğu gibi 2013 yılında personel alımları yapıyor. 2013 Garanti Bankası Personel Alımı Türkiye’nin her yerinde şubesi olan Garanti Bankası’na elemanlar alınacak peki Garanti Bankası iş ilanları için nerelere başvurmalısınız? Garanti Bankası hangi şubelerine eleman alacak? sorularının cevabına, Garanti Bankası iş başvuru formu ve iş ilanları bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası finansal hizmetler alanında olduğu gibi insan kaynakları alanında da son derece profesyonel çalışmalar sergilemektedir. Personel işe alımları için yeni mezunlar ve deneyimliler olmak üzere 2 temel grupta değerlendirir. “Yeni mezunlar” kategorisinde müfettiş yardımcısı, bilgi sistemleri denetçisi yardımcısı, management trainee, gişe asistanı veya çağrı merkezi personeli olarak işe başlama imkanı bulabilirsiniz.

“Deneyimliler” kategorisinde Garanti Bankası Genel Müdürlüğü bünyesindeki belirlenen pozisyonlarda ve şubelerde bireysel bankacılık, özel bankacılık, kobi bankacılığı, ticari bankacılık ve kurumsal bankacılık alanında “müşteri ilişkileri yöneticisi” olarak çalışabilirsiniz.

2013 Garanti Bankası Personel Alımı

Garanti Bankası Personel Alımı 2013

Garanti Bankası üniversite öğrencileri için kampüs etkinlikleri, staj programları ve alternatif iş olanakları gibi imkanlar sunarak, öğrencilere birer insan kaynağı olarak daha okul aşamasında bankacılık alanında eğitmek için çalışmalar yapıyor.

Garanti Bankası personel alımları ve iş ilanları ile ilgilenen adaylar www.garanti.com.tr adresi üzerinde “İnsan Kaynakları” bölümü altında “Garantili Kariyer” bölümüne üye olarak bankanın iş ilanlarını görebilir, iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Garanti Bankası açık pozisyonlar için Buraya Tıklayın

2013 İş Başvuru Formu Personel Alımları, Garanti Bankası Türkiye Geneli İş İlanları için Buraya Tıklayın

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica