Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Garajistanbul Nerede, Nasıl Gidilir?

14 Aralık 2012
1.741 kez görüntülendi

garajistanbul Nerede – Taksim – Beyoğlu, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Galatasaray semtinde bulunan garajistanbul‘ye nasıl gidilir? Taksim’e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. İstiklal Caddesi’nden Tünel’e doğru giderken sol tarafta Galatasaray Lisesi, Yapı Kredi Yayınları ve Kazım Taşkent Sanat Galerisi’ni geçtikten sonra solda yer alan Acara Sokak’tan dönün, otuz metre yürüdükten sonra, sağda yer alan Akarsu Sokak bitince tekrar sola, Kaymakam Reşat Bey Sokak’a döndüğünüzde, No 11/A’da, yer almaktadır.

garajistanbul hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız garajistanbul hakkında yorum, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

garajistanbul

Mekan Hakkında Bilgiler;

garajistanbul, Tiyatro ve dans gösterilerinde 250, özel gecelerde ve müzik akşamlarında ise yeniden tasarlanabilir mekanıyla, 1000 kişilik katılımcıyı ağarlayabilecek kapasitesiyle garajistanbul, teknik alt yapısı ve mimarisiyle benzersiz özelliklere sahip. Gerçekleştirilecek performanslarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir mini yüzme havuzu da bulunan mekan aynı zamanda barıyla da, gösteriler öncesinde sanatseverler için hoş bir atmosfer yaratmayı amaçlıyor.

garajistanbul, Övül ve Mustafa Avkıran öncülüğünde ve onlarla birlikte, yurtiçi ve yurtdışından seçilen çağdaş sanat ürünlerinin sergilenebileceği yenilikçi, kışkırtıcı, konforlu, dinamik, seviyeyi yukarı çekecek bir mekan yaratmak için, Türkiye’deki çağdaş dans topluluklarının sürekli performans sergileyebilecekleri bir mekan olması gerektiği için, Türkiye’de performans sanatlarını, tiyatro tasarımı, yönetim ve planlama gibi konularda gerekli olan profesyonellik, güven ve kalite düzeyine yükseltmek için, performans sanatçıları arasında uluslararası birliktelikler oluşmasını cesaretlendirmek için, profesyonel performans sanatçılarını atölyeler yapmak üzere davet etmek için, yabancı dans, tiyatro ve müzik gruplarının tur programlarına Türkiye’yi de almaları için, güncel sanat hareketleriyle ilgili entellektüel tartışmalara ve konuşmalara mekan oluşturmak için, sadece İstanbul değil, tüm dünyadan büyük bir kitleye ulaşmak için profesyonel ve gönüllü bir ekibin onbeş ay gece – gündüz çalışmasıyla kuruldu.

garajistanbul, geçmişte üretilmiş, üretilmekte olan ve üretilecek işlerden beslenecek ve onları hatırlayacak, seyirci sürekliliğini sağlayacak ve bu sayede tüketim alışkanlıklarını etkileyecek, bu alanda üretilecek yeni işler için yeni seyirciler kazandıracaktir.

garajistanbul, çağdaş gösteri sanatları alanında üretilenlere sahip çıkan, nicelik ve nitelik açısından yüksek seviyedeki işlerle, varolan seyirciye cevap verecek ve yaratacağı değer ile yeni seyirciler çekecek; üretim kısmında kendi kendine yetebilirliği sağlayarak mecranın dönüşümünde bir hareket ve buluşma noktası olacaktır.

Telofon: 0212 244 44 99
E-Mail: [email protected]
Web Site: http://www.garajistanbul.org/

garajistanbul Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Tomtom Mah. Yeni Çarşı Cad. Kaymakam Reşat Bey Sok. No: 11/A GALATASARAY / İstanbul

Taksim’e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. İstiklal Caddesi’nden Tünel’e doğru giderken sol tarafta Galatasaray Lisesi, Yapı Kredi Yayınları ve Kazım Taşkent Sanat Galerisi’ni geçtikten sonra solda yer alan Acara Sokak’tan dönün, otuz metre yürüdükten sonra, sağda yer alan Akarsu Sokak bitince tekrar sola, Kaymakam Reşat Bey Sokak’a döndüğünüzde, No 11/A’da, garajistanbul sizleri bekliyor olacak.

garajistanbul Otopark Bilgileri;

Galatasaray Garajı otoparkını, Tepebaşı Tüyap Kapalı Otopark’ını ya da Minare sokakta yer alan otoparkı kullanabilirsiniz.

garajistanbul Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica