Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Game Of Thrones 4. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman ?

10 Haziran 2013
2.244 kez görüntülendi

Game Of Thrones 4. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

Game-of-Thrones-Resim

Game Of Thrones Dizisinin 4.sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Ama, Game Of Thrones fanlarına çok güzel bir haberimiz var. Game Of Thrones 4. sezon  onayını şimdiden aldı! Bu haber dizinin yapımcıları ve HBO başkanı Michael Lombardo tarafından tarafından da doğrulandı. Peki Taht oyunları 4. sezon ne zaman ?

Kesin olamamakla birlikte tahminen Game Of Thrones 4.sezon 1. Bölüm geçtiğimiz sezonda olduğu gibi 2014 yılının Mart ayında başlayacağını umuyoruz. Game Of Thrones 4.sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına e-posta adresinizi mesaj olarak bırakın Game Of Thrones 4. sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi e-mail yolu ile haber verelim.

Milyonların favorisi fantazi dizisi Game of Thrones’un üçüncü sezonunun rekor açılışından sonra dördüncü sezonun HBO tarafından yeşil ışık alması pek de şaşırtıcı değil gibi. Dizi, geçen Pazar yayınlanan sezon finali bölümü ile 5.4 milyon seyirci çekmişti.

Game Of Thrones 3. Sezon 10 Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/05/Taht-Oyunları-Fragman.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/733873_1.mp4[/pro-player]

HBO geçen sene de ikinci sezonun başarılı açılışı ile üçüncü sezonu hemen kabul etmişti. David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger ve Bernadette Caulfield’in prodüktörlüğünü yaptığı dizi, geçen sene altı Emmy ödülü kazanmıştı.

3. Sezon Posteri (büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman?

DMCA.com

Yorumlar

  1. arda yılmaz diyor ki:

    bana da gönderrin lütfen

Yorum Yaz

Yandex.Metrica