Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Game Of Thrones 3. Sezon 8. Bölüm Fragmanı

13 Mayıs 2013
550 kez görüntülendi

Game Of Thrones 3. Sezon 8. Bölüm Fragmanı – Taht Oyunları Fragmanı Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Game Of Thrones 3. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman?

Game Of Thrones dizisinin yeni bölümü, yani Game Of Thrones 3. Sezon 8. Bölümü 19 Mayıs, 2013 Pazar günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Second Sons” olduğu açıklandı. Son olarak Game Of Thrones 3. Sezon 8. Bölüm Fragmanına Game Of Thrones (Taht Oyunları) hangi kanalda, saat kaçta? ve Game Of Thrones 3. Sezon 8. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Game Of Thrones 3. Sezon 8. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/05/Taht-Oyunları-Fragman.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/721729.mp4[/pro-player]

Taht Oyunları (Özgün adı: Game of Thrones), David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO’da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin’in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı‘na dayanmakta olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas’taki mekanlar ile Belfast’taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO‘da yayınlandı.

Game Of Thrones Ülkemizde CNBC-e, Star TV, e2 kanallarında yayınlandı.

Taht Oyunları 3. Sezon 8. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Game Of Thrones 3. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman?

Game Of Thrones 3. Sezon 8. Bölüm yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica