Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

15 Nisan 2013
397 kez görüntülendi

Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman? – Taht Oyunları Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman?

Game Of Thrones dizisinin yeni bölümü, yani Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölümü 21 Nisan, 2013 Pazar günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “And Now His Watch is Ended” olduğu açıklandı. Ek olarak Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölüm Konusuna Game Of Thrones (Taht Oyunları) hangi kanalda, saat kaçta? ve Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Game Of Thrones dizisinin konu özeti: Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kışbarı’nın kuzeyinde, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht’ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur. Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard’ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar’ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtalarında ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir.

Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Taht Oyunları (Özgün adı: Game of Thrones), David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO’da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin’in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı‘na dayanmakta olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas’taki mekanlar ile Belfast’taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO‘da yayınlandı.

Game Of Thrones Ülkemizde CNBC-e, Star TV, e2 kanallarında yayınlandı.

Taht Oyunları 3. Sezon 4. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman?

Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölüm yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica