Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Fringe 5. Sezon 12. ve 13. Bölüm Ne Zaman?

12 Ocak 2013
972 kez görüntülendi

Fringe 5. Sezon 12. ve 13. Bölüm Ne Zaman? – Fringe 5. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Fringe 5. Sezon 12. ve 13. Bölüm Ne Zaman? Final

Fringe dizisinin yeni bölümü, yani Fringe 5. Sezon 12. ve 13. Bölümü 18 Ocak, 2013 Cuma günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Liberty” ve “An Enemy of Fate” olduğu açıklandı. Ek olarak Fringe 5. Sezon 12. 13. Bölüm Konusuna Fringe hangi kanalda, saat kaçta? ve Fringe 5. sezon 12. ve 13. bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Fringe bittimi ? Fringe Final mi yapıyor?

5. ve son sezonuyla karşımıza gelen Fringe’in finali iki saatten oluşacak. Toplamda 100 bölüme ulaşan Fringe, 18 Ocak 2013’te Fox ekranlarında seyircilerine veda edecek.

Fringe dizisinin konu özeti: Bilimkurgu, drama ve gerilimin iç içe geçtiği yapımda bir özel ajan, bir bilim adamı ve oğlundan oluşan üçlümüz, bir dizi inanılmaz olayla bağlantılı ölümcül bir gizemi çözmeye çalışıyorlar. Fringe Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı’na iniş yapar. Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham (Torv) görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott (Valley), ölümün kıyısına gelir. Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein’ı Walter Bishop’a (Noble) götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter’ı (Jackson) yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles’ın (Reddick) emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir.

Fringe 5. Sezon hangi kanalda yayınlanıyor sorusunun cevabı ise FOX dur.

Fringe 5. Sezon 12. ve 13. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Fringe 5. Sezon Poster

Fringe 5. Sezon 12. ve 13. Bölüm yani Fringe final bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Toprak Birce GÜN diyor ki:

    Neden bitiriyorlar diziyi? Çok seviyorduk.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica