Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Fringe 5. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

18 Aralık 2012
978 kez görüntülendi

Fringe 5. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman? – Fringe 5. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Fringe 5. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

Fringe dizisinin yeni bölümü, yani Fringe 5. Sezon 10. Bölümü 21 Aralık, 2012 Cuma günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Anomaly XB-6783746” olduğu açıklandı. Ek olarak Fringe 5. Sezon 10. Bölüm Konusuna Fringe hangi kanalda, saat kaçta? ve Fringe 5. sezon 10. bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Fringe dizisinin konu özeti: Bilimkurgu, drama ve gerilimin iç içe geçtiği yapımda bir özel ajan, bir bilim adamı ve oğlundan oluşan üçlümüz, bir dizi inanılmaz olayla bağlantılı ölümcül bir gizemi çözmeye çalışıyorlar. Fringe Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı’na iniş yapar. Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham (Torv) görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott (Valley), ölümün kıyısına gelir. Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein’ı Walter Bishop’a (Noble) götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter’ı (Jackson) yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles’ın (Reddick) emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir.

Fringe 5. Sezon hangi kanalda yayınlanıyor sorusunun cevabı ise FOX dur.

Fringe 5. Sezon 10. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Fringe 5. Sezon Poster

Fringe 5. Sezon 10. Bölüm yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica