Fox TV, Kaç Para Kaç Başvuru Formu

17 Kasım 2013
991 kez görüntülendi

Kaç Para Kaç Yarışması Başvuru - M Ali Erbil

Fox TV, Kaç Para Kaç Başvuru Formu – Kaç Para Kaç Yarışma Programına Nasıl Gidilir?

Yılbaşı gecesinde Fox TV televizyon kanalında başlayacak olan, Sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil’in yapacağı Kaç Para Kaç yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Kaç Para Kaç Fox TV yeni yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? Kaç Para Kaç yarışma programına katılmak için istenilen bilgiler nelerdir? mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer alacaktır.

Kaç Para Kaç programı artık Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Kaç Para Kaç hakkında bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur, evet konumuza geri dönecek olursak konumuz, Kaç Para Kaç programına Nasıl Gidilir? evet aşağıda bağlantısını paylaştığım başvuru formunu doldurarak yarışmaya başvuru yapabilir, katılabilirsiniz. Kaç Para Kaç na katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Fox TV, Kaç Para Kaç Başvuru Formu Hakkında Bilgiler

Kaç Para Kaç Tanıtım Resim

Kaç Para Kaç Başvuru ve İletişim Telefon Numaraları:

Programa yarışmacı olarak katılmak için; Kaç Para Kaç programı resmi sayfasından sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak başvuru yapabilirsiniz. İzleyici ve seyirci olarak katılmak istiyorsanız yine aynı telefon numaralarını arayabilir, başvurabilirsiniz.

[email protected]

Başvurular için resmi site adresi:  “Kaç Para Kaç” seçmeleri tüm hızı ile devam ediyor! Sizde 500bin Liranın sahibi olmak istiyorsanız, Ad-soyad, fotoğrafınız ve telefon numaranızı [email protected] adresine mail atın!

Don’t Lose The Money yarışma programı için yarışmacı seçimleri tüm hızıyla sürüyor. ‘Para’nın ‘para’yla kazanıldığı yarışma çok yakında FOX TV’de…

Adres:Sinerji Prodüksiyon Sıraselviler Caddesi Havyar Sokak No:46 Cihangir/Beyoğlu
Tel: +90 (212) 251 33 36 (pbx)
Fax: +90 (212) 244 05 61

Sayfanın Konuları:  Kaç Para Kaç mülakat, Kaç Para Kaç kimler katılabilir, Kaç Para Kaç nasıl katılınır,Kaç Para Kaç programına nasıl gidilir?

DMCA.com

Yorumlar

  1. murat arduçluoğlu dedi ki:

    bu yarışma programını çok seviyor ve başarılı olacağımı düşünüyorum tabi kımet sizlere başarılar

  2. aydın bilici dedi ki:

    çok para yaa bu adamı hiç sevemedim gerçi

Yorum Yaz

Yandex.Metrica