Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Film Gibi Programına Nasıl Gidilir? Star Tv Film Gibi Başvuru Formu

15 Ocak 2013
588 kez görüntülendi

Film Gibi Programına Nasıl Gidilir? – Star Tv Film Gibi Başvuru Formu

Çok yakında Star TV ekranlarında başlayacak olan Deniz Uğur’un sunuculuğunu yapacağı, Film Gibi Programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Film Gibi Yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? gibi bütün bu sorularınızın cevabı yazımızda.

Star Tv Film Gibi Başvuru Formu Doldur

Film Gibi Yarışma programına ben hiç katılmadım ama araştırdım buldum ve bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur evet konumuza geri dönecek olursak konumuz Film Gibi Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Film Gibi Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Star Tv Film Gibi Programı Hakkında Bilgiler

İçinizde, yüreğinizin en derinlerinde bir yerde hala o sevgiliyi, eşi, çocuklarınızı, anne ve babanızı, en yakın dostunuzu, hayatınıza anlam katan insanların eksikliklerini mi hissediyorsunuz?

İkinci bir şansa ihtiyacım var; “Hayatım, bütün yaşadıklarım adeta bir film gibi” diyorsanız? İşte size bir fırsat.

Eğer siz de içinizde ağır bir yük gibi taşıdığınız pişmanlığınıza son vermek, barışmak, yeniden görüşmek, birlikte gülebilmek belki istediğiniz kişi için son bir fırsat yakalamak, son bir kez daha denemek istiyorsanız “Film Gibi”ye başvurun. Pişmanlığınız ile değil, umudunuz ile yaşayın.

“Film Gibi” çok yakında Star’da.

 Star Tv Film Gibi Başvuru Formu

Star Tv Film Gibi Başvuru Formu

Star TV ekranlarında yayınşanacak olan Deniz Uğur’un sunacağı Film Gibi yarışma programına katılmak için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklayın: http://www.startv.com.tr/program/film-gibi/basvuru

Film Gibi – Seyirci Başvuru Formu:

Daha fazla video, resim,fragman ve geçmiş bölümleri için web adresi: http://www.startv.com.tr/program/film-gibi

Sayfanın Konuları:   film gibi mülakat, film gibi kimler katılabilir, film gibi nasıl katılınır, film gibi izleyici olarak nasıl katılınır, film gibi yarısmasına nasıl gidilir, film gibi yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir,film gibi yarışmasına nasıl gidilir, film gibi, film gibi oyunu, film gibi yarışma, film gibi, film gibi seyirci olarak nasıl gidilir, film gibi programına nasıl gidilir

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica