Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Fettah Can Konseri

19 Nisan 2012
661 kez görüntülendi

Fettah Can Konseri – Jolly Joker Ankara – Bilet Fiyatı – 21 Nisan 2012 Saat 22:00

Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah Can ayrıca  sanatçı, geçtiğimiz dönemde çıkardığı “Sana Affetmek Yakışır’” ve “ Boş Bardak” isimli iki digital single ile müzik listelerinde ilk sıralara yerleşti. Severek dinlediğimiz Fettah Can Konseri ne zaman? Fettah Can Konseri nerede? ve bilet fiyatları ne kadar? Fettah Can Konseri’nin mekanı neresi? konser hakkında bütün sorularınızın cevabı, Jolly Joker Ankara ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah Can, bir çok sanatçıya verdiği söz ve bestelerle müzik sektörüne uzun yıllar unutulamayacak şarkılar kazandırdı.Türkiye’nin farklı bölge ve mekanlarında yaklaşık 15 yıldır sahne çalışmaları yapmakta olan sanatçı, geçtiğimiz dönemde çıkardığı “Sana Affetmek Yakışır’” ve “ Boş Bardak” isimli iki digital single ile müzik listelerinde ilk sıralara yerleşti.

Fettah Can, şimdiye kadar Işın Karaca, Hande Yener, Gülben Ergen, Levent Yüksel, Zeynep Casalini, Demet Akalın gibi isimlerden dinlediğimiz şarkılarını yeniden düzenleyerek kendi yorumu  ile “Aklımda Kalanlar” albümünde topladı. Fettah Can, yeni albüm şarkıları ve unutulmayan hitleri ile müzikseverlerle buluşacak.

Resmi Site Adresi: http://www.fettahcan.com.tr/

Fettah Can –  Jolly Joker  Ankara  Konseri’nin Bilet Fiyatları;

VIP – 55.50 TL
Normal – 28.50 TL

Ayrıntılı bilgi ve biletleri http://www.biletix.com/etkinlik/NLA36/TURKIYE/tr adresinden online olarak temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler, Notlar:

-Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
-Belirtilen saat, kapı açılış saatidir.
-Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
-marmaragundem.org

Mekan Hakkında Bilgiler:

Jolly Joker, Ankara  Ulaşım,Otopark ve  Harita Bilgileri İçin Buraya Tıklayın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica