Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Fertijin Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Randevu Alma

15 Aralık 2009
1.040 kez görüntülendi

Fertijin Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Fertijin Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Fertijin Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Fertijin Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Fertijin Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Fertijin Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi İnternet den Online Randevu Almak İçin Fertijin Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Fertijin Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Pınar dedi ki:

    şu sıralar tüp bebek tedavisi için gidiyorum bu hastaneye ve çok güler yüzlü bir personeli var, kendilerine buradan bir kez daha teşekkür etmek istedim

Yorum Yaz

Yandex.Metrica