Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Feridun Düzağaç Konseri

27 Ocak 2012
599 kez görüntülendi

Feridun Düzağaç – Ooze Venue – İzmir – 03 Şubat  2012 – Bilet Fiyatı

1988 yılında muzik hayatına başlayan ülkemizin sevilen solistlerinden birisi olan Feridun Düzağaç 03 Şubat 2012 Cuma günü Ooze Venu’de Konser verecek peki konserin bilet fiyatları ne kadar? konser saati ve  Feridun Düzağaç Konseri nin yapılacağı Ooze Venue mekanı bilet fiyatları ve ulaşım,iletişim, oturma planı, kroki bilgileri hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İlk kez Mersin’de bir grubun solisti olarak şarkı söylemeye başlayan Feridun Düzağaç, kendi müziklerini üretmeye 1988’de üniversiteden dört arkadaşıyla birlikte kurduğu Tını grubuyla başladı. 1997 Ocak ayında, Beni Rahatta Dinleyin albümünü; 1998 Temmuz’unda da İstanbul’da yazdığı şarkılardan oluşan ikinci solo albümü “Köprüden Önce Son Çıkış”ı çıkardı. 2000 yılında yayınlanan Bülent Ortaçgil’e Saygı albümüne onun Sevgi şarkısını seslendirdi.

Yaklaşık 3 yıl sonra, yine tamamen kendi şarkılarından oluşan” © Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir” albümünü; 2003 yılında ise” Orjinal Altyazılı” albümünü çıkarttı. 2004 Ağustos ayında ara albüm ve konser kayıtlarından oluşan “Uzun Uzun Feridun Düzağaç”ı çıkarttı. 2006 yılının başında ise 5. stüdyo albümü olan “Bir Devam Filmi/Siyah Beyaz Türkçe Dublaj”ı çıkaran sanatçı, 2008 yılında ise 6. albümü olan “Uykusuza Masallar” albümünü yayınladı. Son albümü olan “FD 7, Meyil Adresim Sensin” ise 2010 yılı Mart ayında müzik marketlerde yerini aldı.

1990’lı yıllardan beri melankolik şarkı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Düzağaç, 2009 Kral Tv Video Müzik Ödüllerinde “Beni Bırakma” şarkısına çektiği klip ile “Yılın Klibi” ödülüne layık görüldü.

Feridun Düzağaç – Ooze Venue Konseri’nin Bilet Fiyatları;

Ayakta – 28.50 TL

Biletleri http://web03.biletix.com/etkinlik/MKO23/TURKIYE/tr adresinden online olarak temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler, Notlar:

– Kapı açılış saati: 20:00
– Konser başlama saati: 23:00
– Etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır.
– Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği müşterileri bilet parasını iade etmek koşuluyla mekana almama hakkına sahiptir.
– Etkinlik ayaktadır.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Ooze Venue, İzmir  Ulaşım,Otopark ve  Harita Bilgileri İçin Buraya Tıklayın.

Feridun Düzağaç Konseri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica