Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Faturalı Hattan Hazır Karta Nasıl Geçilir?

12 Kasım 2012
1.922 kez görüntülendi

Faturalı Hattan Hazır Karta Nasıl Geçilir? – Vodafone, Turkcell, Avea

Soru: Vodafone faturalı hat kullanıyorum fakat faturasız kontörlü hazır karta geçmek istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor? Ayrıca eşimde aynı şekilde  Turkcell faturalı hattan faturasız kontörlü hatta geçmek istiyor nereye başvurmamız gerekiyor ve Faturalı Hattan Hazır Karta Nasıl Geçilir mi ? Vodafone faturasız hatta nasıl geçilir?

Faturalı Hattan Hazır Karta Nasıl Geçilir

Faturalı Hattan Hazır Karta Nasıl Geçilir? Cevaplar

Turkcell Faturalı Hattan Hazır Karta Nasıl Geçilir; Faturalı hattan faturasız Hazır Kart’a geçmek için herhangi bir Turkcell İletişim Merkezi’ine kimliğiniz ile uğramanız ve başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Nasıl Geçilir Faturasız hatta geçmek için hattın yasal sahibinin 542 Vodafone Müşteri Hizmetlerini araması yeterlidir.

Vodafone faturalı hattan kontorlu hatta nasıl geçilir,Vodafone faturalı hattan kontörlüye geçiş. Faturalı hattından Vodafone Faturasız Hatlarına geçiş talebini , Vodafone Müşteri Hizmetlerinden ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542’yi aramanız yeterli olacaktır.

Faturasız hatta geçiş tarihine bağlı olarak, tarafınıza son döneminizi kapsayan bir faturanın tahakkuk edecektir Faturasız Hatta geçiş yapmanız durumunda 30 gün boyunca, tekrar faturalı hatta geçiş yapmazsın.

Avea Faturalı Hattan Kontörlü Hatta Nasıl Geçilir; Faturalı hattan faturasız kontörlü hatta geçmek için herhangi bir Avea bayilerine kimliğiniz ile uğramanız ve başvuru formunu doldurmanız yeterlidir, Ayrıca Avea müşteri hizmetlerini arayarak 444 1 500 geçiş yapabilirsiniz.

Faturalı Hattan Hazır Karta Nasıl Geçilir? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica