Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

Facebookda eski profile nasıl dönülür? (Resimli Anlatım)

12 Ocak 2011
1.445 kez görüntülendi

Facebookda eski profile nasıl dönülür? Facebook eski profile geçme (Resimli Anlatım)

facede eski profile geçme,facebook yeni profile geçme,face eski profil,facebook eski profile dönme,FACEDE yeni profile geçme,yenı profıle gecme,eski profilime dönmek istiyorum,facebookda eski profile dönme,face eski profile gecme,face yeni profile geçme,facebook eski profil,eski profile nasıl dönülür,facebook yeni profilden çıkış,facebook eski profile dönmek,yeni profile geçmek,eski profile geçme,yeni profile nasıl geçerim,facebook eski profile nasıl gecerım,Facebookta eski profile geri dönme,facebook da eski profile dönmek

Facebook yeni profile geçen arkadaşlardan çok şikayet aldık. Çoğu facebook kullanıcısı eski facebook profiline alıştığı için yeni profile uyum sağlayamadı yada beğenmedi bizde yoğun araştırmarımız sonucundan eski facebook profiline nasıl geçilir bulduk.

Enkisa.com sitesinden bulduğumuz facebook eski profile dönme yöntemini resimli olarak sizlere aktarıyoruz buyurun.

Enkisa.com sitesinden murat arkadaşımız bir yöntem bulmuş gibi görünüyor zorunlu bir güncelleme olmassa sorun yok denenmiştir ve eski profile dönüş sağlanmıştır…Enkisa.com ve Murat arkadaşımıza teşekkür ederim.

 

ÇOK ÖNEMLİ NOT arkadaşımızın belirttiği gibi GRUPLAR FAN SAYFALARI GİBİ HERHANGİBİYERE ÜYE ADMİN YÖNETİCİ GİBİ BİR ROLÜNÜZ VAR İSE İPTAL OLACAKTIR ..YANİ AYARLARINIZ GİDECEKTİR…

1- İlk olarak face hesabımza giriş yapıyoruz ve sağ üst köşeden hesap ve hesap ayalarına giriyoruz daha sonra ayarlardan en alt bölümde Hesabımı Dondur bölümü var..

Hesabın dondurulması için size neden kapatmak istediginiz soruyor facebook sayfası ve sizde kendiniz için bir sebep ayarlıyorsunuz..

Daha sonra şifrenizin onaylanmasını istiyor şifre onayı verdikten sonra

Doğrulama kodunu doğru girmeniz gerekmektedir..Girdikten sonra faceden otomatikmen çıkış yapmış oluyorsunuz ve karşınıza başka bir uyarı geliyor tekrar aktive yapmak için kullanızı adınızı ve şifrenizi girerseniz aktiv olacağını anlatıyor.

ÇOK ÖNEMLİ NOT arkadaşımızın belirttiği gibi GRUPLAR FAN SAYFALARI GİBİ HERHANGİBİYERE ÜYE ADMİN YÖNETİCİ GİBİ BİR ROLÜNÜZ VAR İSE İPTAL OLACAKTIR ..YANİ AYARLARINIZ GİDECEKTİR…

Kaynak: http://www.enkisa.com/facebookda-eski-profile-nasil-donulur-13199.html

DMCA.com

Yorumlar

 1. ufuk diyor ki:

  kapatilan hesabima geri donmek istiyorum nsl yapabilirim yardimci olun

 2. necati şanaral diyor ki:

  kapatılan hesabımın tekrar acılmasın istiyorum

 3. necati şanaral diyor ki:

  facebook adresım kapatıldı sebebı ıse baskasının elıne gecmıstı ve tekrar aldım ama gıremıyorum

 4. Marmara Haber diyor ki:

  Kimseyi kandırdığımız yok uğur bey. Yazının yayımlandığı tarih: 12 Ocak 2011 görüldüğü gibi eski bir yazı şuanki facebook ayarlarında işe yaramayabilir tabi.

 5. ugur diyor ki:

  milleti yalan işlerle ugrastırmayın şikayet edebılme aklarına sahıp.

 6. sertan bukni diyor ki:

  yaptım hiç bir faydası olmadı. verdiğiniz formül yanlış. galiba bu formülü denememişsiniz.

 7. adsiz diyor ki:

  yaptim olmadi nie yalan atiyorsunuz ?!

Yorum Yaz

Yandex.Metrica