Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim? Resimli Anlatım

24 Nisan 2013
3.818 kez görüntülendi

Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim? Resimli Anlatım

Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim? Resimli Anlatım

Sitemizin çeşitli sayfalarına gelen sorular üzerine Facebook unutulan şifre’nin nasıl geri alınacağını resimli olarak antalma gereği duyduk.

Öncelikle facebook.com giriş sayfasına giriyoruz ve aşağıda bulunan görseldeki ok işareti ile gösterilen Şifreni mi unuttun? bağlantısına tıklıyoruz.

Ziyaretçilerimiz tarafından facebook şifre unuttum nasıl değiştirebilirim? sorununa yardımcı olabilmek amacı ile hazırladığımız makale;

Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim? Resimli Anlatım

Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim 2

Daha sonra şifresini unuttuğunuz yada hatırlamaya çalıştığınız hesabınızın E-posta adresini aşağıdaki resimde olduğu gibi ok işareti ile gösterilen kutuya yazıyoruz ve ara düğmesine tıklıyoruz.

Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim 1

Şifreni yenile ekranı gelecek emin olmak için buradan facebook profil fotoğrafımızı ve e-posta adresimizi göreceğiz. Daha sonra aşağıdaki görselde olduğu gibi  gibi 2. seçenek olan şifremi yenilemek için bana e-postayla bir bağlantı gönder kutucuğunu işaretliyoruz ve ok işareti ile gösterilen devam bağlantısına tıklıyoruz.

Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim 3

Daha sonra E-posta adresimize giriyoruz ve facebook’tan gelen e-posta içerisinde yer alan 6 haneli onay kodunu aşağıda resimde görülen kutucuğa giriyoruz ve devam kutucuğuna tıklıyoruz. ( Eğer mail gelmediyse junk mail yani spam klasörünüzü kontrol edin hotmail vb e posta adreslerinde onay maili spama düşebiliyor.)

Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim 4

Altı haneli onay kodunu girdikten sonra aşağıda resimde gördüğünüz gibi şifre yenileme ekranı geliyor buradan yeni bir şifre seçerek facebook hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim 6

Mutlu son facebook şifre sıfırlama adımlarının sonuna geldik. Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim? konusu hakkında takıldığınız veya anlamadığınız bir durum varsa aşağıda bulunan yorum bölümünden bize yazın yardımcı olalım.

DMCA.com

Yorumlar

 1. Leyla Ovezova diyor ki:

  Eski sayfami geri almak istiyorum

 2. tugceyılmaz diyor ki:

  nolur yardım esin

 3. Rabia kose diyor ki:

  Facebok sifremi unutum lutven yatdim edermisiniz

 4. uğur diyor ki:

  arkadaşlar lütfen yardımcı olunuz sıfemı unuttum ve bulamıyorum o facemı kapatmak ıstıyorum ama kapatamıyorum lütfen yardımcı olunuz :( [email protected] maıl adresım

 5. Bora çakan diyor ki:

  Şifremi unuttum

 6. hamzaberat diyor ki:

  Arkadaşım şifremi değiştirmiş tutfen yardım edin

Yorum Yaz

Yandex.Metrica