Facebook Okey Plus Engel Kaldırma

23 Ağustos 2013
6.787 kez görüntülendi

Okey Plus Engel Kaldırma Resim

Facebook Okey Plus Engel Kaldırma – Resimli Anlatım

Sosyal paylaşım ağı facebook‘un en beğenilen oyunlarından biri olan Okey Plus oyununu yanlışlıkla veya bilerek engellediniz ve Okey Plus engeli nasıl kaldırılır bilmiyorsanız doğru yere geldiniz. Aşağıda facebookta engellenen uygulamanın engelini kaldırmak için yapmanız gereken ayarları adım adım resimli olarak anlattım buyurun inceleyin ve Facebook Okey Plus engelinizi kaldırın.

Facebook Okey Plus Engel Kaldırma Resim 1

1. Adım: Öncelikle okey plus engeli olan facebook hesabımıza giriş yapıyoruz daha sonra yukarıda resimde ok işareti ile gösterilen gizlilik ayarları sekmesine tıklıyoruz.

Facebook Okey Plus Engel Kaldırma Resim 2

2. Adım: Gizlilik ayarlarına tıkladığınızda yukarıda resimde olduğu gibi ok işareti ile göstermiş olduğum Engelleme sekmesine tıklıyoruz.

Facebook Okey Plus Engel Kaldırma Resim 3

3. Adım: Açılan sayfada yine yukarıda görselde olduğu gibi engellediğiniz uygulamaların listesi çıkacak bu listeden Okey Plus uygulamasının yanında yer alan engellemeyi kaldır sekmesine tıklıyoruz.

Hepsi bu kadar adımları sırası ile yaparsanız okey plus engeliniz kalkacaktır. Yapamadığınız veya takıldığınız bir konu olursa yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz. Engelsiz günler dileriz…

Facebook Okey Plus Engel Kaldırma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Elif dedi ki:

    Lütfen banı kaldırın lütfen

  2. Ali dedi ki:

    Okey Plus benin birisi engeledi ben oynu oynamak istiyorum rica ediyorum size saygılarla

Yorum Yaz

Yandex.Metrica