Marmara Gündem - 19 Eylül 2015, Cumartesi

Facebook Lisan Değiştirme Ayarları

12 Aralık 2011
7.800 kez görüntülendi

Facebook Dil Değiştirme Ayarları Nasıl Yapılır – Resimli Anlatım

facebookta dil değiştirme,facebook dil ayarları,facebook dili nasıl değiştirilir,facebook dili değiştirme,facebook ta nasi dil,facebook mobile uygulama dil seçeneği,facebook lisan değiştirme,face de yazı dilini değiştirme,facebook dil ekleme,facebook dil değiştirme

Evet arkadaşlar sorumuz basit facebook.com’da dil ayarı nasıl yapılır? yani şuan kullandığımız facebook dili nasıl değiştirilir resimli olarak siz değerli ziyaretçilerimize anlatmaya çalışacağız buyurun anlatımımıza geçelim.

Öncelikle  facebook hesabımıza giriş yapıyoruz daha sonra altta bulunan resimde görüldüğü üzere hesap ayarları butonuna tıklıyoruz.

Daha sonra aşağıda resimde görüldüğü gibi hesap ayarları sayfamız açılıyor buradan facebook dil seçeneğinin yanında bulunan ok ile göstermiş olduğumuz yere düzenle butonuna tıklıyoruz.

Son olarak aşağıda resimde görüldüğü üzere facebookta kullanmak istediğimiz dili seçiyoruz ve değişiklikleri kaydet butonuna tıklıyoruz ve seçtiğimiz dil ile facebook.com’u kullanabiliyoruz.

Hepsi bu kadar takıldığınız yada yapamadığınız bir yer olursa çekinmeden yorum bölümümüzden bizlere soru sorabilirsiniz.

 

 

DMCA.com

Yorumlar

 1. aynur diyor ki:

  sizin yaptığınız şekilde bnm facebokta aynısı çıkmıyor sadece germahi ferhenheit sçenekleri var

 2. fidsçşvs diyor ki:

  Dili yanlışlıkla değiştirdim düzeltemiyorum yardım edebilirseniz sevinirim

 3. İrem diyor ki:

  dediğiniz işlemleri gerçekleştirdim fakat dil seçeneklerine geldiğimde türkçe çıkmıyor sadece germahi ve fahrenheit seçenekleri var acil yardımcı olabilir misiniz

 4. sevda arslan diyor ki:

  harikasınız teşekkürler….

Yorum Yaz

Yandex.Metrica