Marmara Gündem - 30 Nisan 2016, Cumartesi

Facebook Lisan Değiştirme Ayarları

12 Aralık 2011
13.587 kez görüntülendi

Facebook Dil Değiştirme Ayarları Nasıl Yapılır – Resimli Anlatım

facebookta dil değiştirme,facebook dil ayarları,facebook dili nasıl değiştirilir,facebook dili değiştirme,facebook ta nasi dil,facebook mobile uygulama dil seçeneği,facebook lisan değiştirme,face de yazı dilini değiştirme,facebook dil ekleme,facebook dil değiştirme

Evet arkadaşlar sorumuz basit facebook.com’da dil ayarı nasıl yapılır? yani şuan kullandığımız facebook dili nasıl değiştirilir resimli olarak siz değerli ziyaretçilerimize anlatmaya çalışacağız buyurun anlatımımıza geçelim.

Öncelikle  facebook hesabımıza giriş yapıyoruz daha sonra altta bulunan resimde görüldüğü üzere hesap ayarları butonuna tıklıyoruz.

Daha sonra aşağıda resimde görüldüğü gibi hesap ayarları sayfamız açılıyor buradan facebook dil seçeneğinin yanında bulunan ok ile göstermiş olduğumuz yere düzenle butonuna tıklıyoruz.

Son olarak aşağıda resimde görüldüğü üzere facebookta kullanmak istediğimiz dili seçiyoruz ve değişiklikleri kaydet butonuna tıklıyoruz ve seçtiğimiz dil ile facebook.com’u kullanabiliyoruz.

Hepsi bu kadar takıldığınız yada yapamadığınız bir yer olursa çekinmeden yorum bölümümüzden bizlere soru sorabilirsiniz.

 

 

DMCA.com

Yorumlar

 1. nur diyor ki:

  Facemin dili manyak degismis hangi dil oldugunu bile bilmiyorum ne yapcm bennn hesap ayarlarini bile bulamiom simgeler falan cok garip

 2. kiraz diyor ki:

  of facem olmuyor arapcao ldu ne yapıcam

 3. subazliaznazli diyor ki:

  herkes ya ingilizce yada türkçeden anlatıyor..fakat benim facenşn dili arapça oldu??Nasıl halledecegiz imgeler simgeler hep yer değitirmiş bu dilde!??yardımcı olurmusunuz??

 4. şevket günal diyor ki:

  facemin dili değişmiş,”dil” seçeneği yok

 5. metin diyor ki:

  dili seçiyorum ama değişkliği kaydet butunu aktifleşmiyor

 6. furkan diyor ki:

  Abdurrahim Allah senden razı olsun işe yaradı kardeşim

 7. reyhan diyor ki:

  dil secenekleri yok hangi ülke oldugu yok

 8. ertuğrul diyor ki:

  facemin dili değişmiş ve yukarda anlatılanları yaptım ama sadece iki dil var türkçe yok nasıl yapabilirim

 9. Abdurrahim diyor ki:

  sol alt köşede tarih yazıyorya onun altındakine tıklayın dili seçin oluyor

Yorum Yaz

Yandex.Metrica